Blahodárné účinky včelího pylu

Ani v zimním období nechceme, aby nás skolila nějaká bakterie nebo vir, kteří na nás čekají na každém rohu, jenom co vylezeme z teplé postele. Pokud i vy víte, že máte slabší imunitu, měli byste začít jíst hodně vitaminů a taky byste měli pít hodně bylinkových čajů. Bylinky jsou pro naše tělo opravdu skvělé. K tomu všemu zkuste nějak zakomponovat do jídelníčku v nějaké podobě i včelí pyl.

Málokdo ví, že včelí pyl je obrovským zdrojem energie, kterou oceníme hlavně v zimě a na jaře. Jedná se o základní složku potravy včel.

Proč bychom si měli koupit včelí pyl?

Možná si ještě nyní klepete na čelo a říkáte si, proč byste si vůbec měli včelí pyl koupit. Jedná se však o zdroj vitaminů, enzymů a taky antioxidantů a minerálů. Výrazně nám během chladnějších dnů posílí imunitu a dokonce sníží i špatný cholesterol, pokud s ním máme dlouhodobé potíže. K tomu všemu bylo vědecky prokázáno, že má velmi příznivý vliv na vyrovnávání se s chemoterapií.

K čemu všemu slouží včelí pyl?

Včelí pyl mimo toho, že posiluje naši imunitu a že je velkým přírodním zdrojem živin, podporuje naši prostatu. Hlavně během chladnějších dnů míváme problémy s močením, ale díky včelímu pylu s těmto problémům zcela zamezí. Kromě je vhodný i pro ženy během menopauzy.

Pokud na vás jde únava a deprese, i v tomto případě vám včelí pyl stoprocentně pomůže. Mimo jiné dokonale detoxikuje játra a zvyšuje sexuální aktivitu. Pokud vás trápí neplodnost, včelí pyl je možnost, jak s tímto zdravotním problémem zatočit.

Kde včelí pyl aktuálně koupím?

Včelí pyl nyní koupíte na každém rohu. Nejvíce se prodává v lékárnách, vy bylinkářstvích nebo taky na internetu. Včelí pyl může být skvělý dárek, pokud máte v rodině někoho, kdo s výše zmiňovanými problémy bojuje.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení