Věrnostní program

Slevový věrnostní program společnosti Obchody Milota s.r.o. a jeho eshopu www.byliny.cz

Jaké nabízíme slevy ve věrnostním programu?

1% slevu - získáte při objednávce nad 1.000 Kč

2% slevu - získáte při objednávce nad 2.000 Kč

3% slevu - získáte při objednávce nad 3.000 Kč

4% slevu - získáte při objednávce nad 4.000 Kč

5% slevu - získáte při objednávce nad 5.000 Kč

6% slevu - získáte při objednávce nad 6.000 Kč

7% slevu - získáte při objednávce nad 7.000 Kč

8% slevu - získáte při objednávce nad 8.000 Kč

9% slevu - získáte při objednávce nad 9.000 Kč

10% slevu - získáte při objednávce nad 10.000 Kč

Pravidla pro poskytnutí slevy

Tyto slevy za jednorázové nákupy jsou platné pro registrované i neregistrované zákazníky. Pokud chcete získat slevy za opakované nákupy, je třeba se nejdříve registrovat a můžete získat slevy trvale. Hodnoty všech nákupů se tedy u registrovaných zákazníků sčítají a máte možnost trvale využívat stále vyšší slevy až do výše 10%.

Věrnostní slevy za opakované nákupy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Sleva se vždy počítá z ceny po registraci. Započítávány jsou pouze uhrazené a převzaté objednávky učiněné pod daným registrovaným účtem.

Každý registrovaný zákazník je automaticky zařazen do věrnostního slevového programu. Registrujte se a u každé objednávky stačí být přihlášený na svém účtu. Získáte přehled o všech svých objednávkách a hlavně získáte lepší ceny i za malý nákup.

 

Platnost slevy

Provozovatel obchodu si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost slev ukončit. Společnost Obchody Milota s.r.o., která je provozovatelem e-shopu www.byliny.cz si vyhrazuje právo ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení