Věrnostní program

Slevový věrnostní program společnosti Obchody Milota s.r.o. a jeho eshopu www.byliny.cz

Jaké nabízíme slevy ve věrnostním programu?

1% slevu - získáte při objednávce nad 1.000 Kč

2% slevu - získáte při objednávce nad 2.000 Kč

3% slevu - získáte při objednávce nad 3.000 Kč

4% slevu - získáte při objednávce nad 4.000 Kč

5% slevu - získáte při objednávce nad 5.000 Kč

6% slevu - získáte při objednávce nad 6.000 Kč

7% slevu - získáte při objednávce nad 7.000 Kč

8% slevu - získáte při objednávce nad 8.000 Kč

9% slevu - získáte při objednávce nad 9.000 Kč

10% slevu - získáte při objednávce nad 10.000 Kč

Pravidla pro poskytnutí slevy

Tyto slevy za jednorázové nákupy jsou platné pro registrované i neregistrované zákazníky. Pokud chcete získat slevy za opakované nákupy, je třeba se nejdříve registrovat a můžete získat slevy trvale. Hodnoty všech nákupů se tedy u registrovaných zákazníků sčítají a máte možnost trvale využívat stále vyšší slevy až do výše 10%.

Věrnostní slevy za opakované nákupy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Sleva se vždy počítá z ceny po registraci. Započítávány jsou pouze uhrazené a převzaté objednávky učiněné pod daným registrovaným účtem.

Každý registrovaný zákazník je automaticky zařazen do věrnostního slevového programu. Registrujte se a u každé objednávky stačí být přihlášený na svém účtu. Získáte přehled o všech svých objednávkách a hlavně získáte lepší ceny i za malý nákup.

 

Platnost slevy

Provozovatel obchodu si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost slev ukončit. Společnost Obchody Milota s.r.o., která je provozovatelem e-shopu www.byliny.cz si vyhrazuje právo ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů.