Konopný olej  Je zde 1 produkt.

Konopný olej za studena lisovaný je důležitý dodavatel kyseliny linoleové a gamalinoleové. V našich podmínkách probíhá studené lisování tohoto oleje, a to při 40 °C. To znamená, že jsou zachované všechny důležité a prospěšné vitamíny. Olej obsahuje zásobu omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin, které jsou nezbytné pro lidský organismus....

Konopný olej za studena lisovaný je důležitý dodavatel kyseliny linoleové a gamalinoleové. V našich podmínkách probíhá studené lisování tohoto oleje, a to při 40 °C. To znamená, že jsou zachované všechny důležité a prospěšné vitamíny. Olej obsahuje zásobu omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin, které jsou nezbytné pro lidský organismus. Obsahuje rovněž zásobu přírodního vitamínu E. Konopný olej není vhodný pro vaření a smažení. Konopné semínko disponuje rovněž mnoho léčebnými účinky, jako je regulace cholesterolu, léčba akné, prevence proti astmatu a artritidě a mnoho dalších.

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
  • 329 Kč

    Konopný olej LZS, je touto zkratkou označován proto, že při výrobě je lisován za studena. Olej je vyroben z tzv. technického konopí, konkrétně z jeho semínek. Je zdraví velmi prospěšný, obsahuje velké množství esenciálních mastných kyselin. A proto je v dnešní době velmi uznávaný. 

    329 Kč
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.