SENCHA Zobrazit větší

Zelený čaj - Sencha

Zelený čaj má dlouhou tradici především v Číně a Japonsku. Na rozdíl odčerného neprochází procesem fermentace (zapařování). Z tohoto důvodu u něj nedochází k žádným změnám a zůstává jako každá sušená bylina v původní zelené barvě. Vzhledem k šetrnému způsobu zpracování (jen sušení) se v maximální možné míře zachovávají

Více informací

45 Kč

  • 100g
  • 250g
  • 500g
  • 1000g

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 19 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 19 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 4 Kč.


Zelený čaj - Sencha: Více informací

Zelený čaj má dlouhou tradici především v Číně a Japonsku. Na rozdíl odčerného neprochází procesem fermentace (zapařování). Z tohoto důvodu u něj nedochází k žádným změnám a zůstává jako každá sušená bylina v původní zelené barvě. Vzhledem k šetrnému způsobu zpracování (jen sušení) se v maximální možné míře zachovávají minerály a vitamíny. Zelený čaj obsahuje více tříslovin a má nahořklou chuť. Správnou přípravou (přelití vodou o teplotě 70-80 °C, louhování po dobu 1/2 - 1 minuta) se nahořklá chuť dá zmírnit. Podle výzkumů zelený čaj výrazně brání stárnutí organizmu, odbourává cholesterol v krvi a povzbuzuje činnost nervů. Japonští lékaři doporučují vypít denně několik šálků tohoto zeleného čaje, který posiluje imunitu a pomáhá odvádět z těla radioaktivní látky způsobující nejrůznější nemoci, včetně rakoviny a leukemie. Tím patří mezi významné léčivé byliny.

Cena těchto čajů není nízká kvůli kvalitě, ale kvůli přímemu dovozu ze zemí původu. Kvalitativně se jedná o střední cenově dostupnou sortu čajů.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

2 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.