NÁRAMEK OSMI PEREL (191) Zobrazit větší

NÁRAMEK OSMI PEREL (191)

Působení: - na poporodní únavu - při nedostatečné tvorbě mateřského mléka - při chudokrevnosti - rekonvalescence po nemoci či operaci

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


NÁRAMEK OSMI PEREL (191): Více informací

Působení:

  • Doplňuje čchi Qi
  • Vyživuje a rozprouďuje krev XUE

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Povšechná únava, zvláště poporodní
  • Chudokrevnost
  • Nedostatečná tvorba mateřského mléka
  • Rekonvalescence po nemoci, operaci apod.

 

 

Popis - Jedná se o nejvýznamnější směs k posílení vitální energie a vyživení krve u žen. Pro ženy je obzvláště významné doplňování krve, jelikož dochází k jejím pravidelným ztrátám během menstruace. Kouzlo této směsi spočívá v tom, že vyživuje všechny složky krve – červené i bílé krvinky, destičky, plazmu i tekutinu. Jestliže žena ztrácí mnoho krve během menstruace, má náročný časový rozvrh a navíc například drží redukční dietu, pak se velmi snadno vyvine stav nedostatku krve. Bohužel je v naší společnosti velmi časté, že ženy trpí nedostatkem krve, aniž by tuto skutečnost nějak řešily. Příčinou této patologie mohou být chronické nemoci, těhotenství, stres, aj. Nejběžnějšími příznaky jsou poruchy trávení, zkrácený dech, slabý hlas, únava, vyčerpanost, lehké bolesti hlavy, točení hlavy, úzkosti, popřípadě bušení srdce.

Rozbor bylin ve směsi - Císařské byliny jsou teplé povahy. Dang shen doplňuje Qi a Shu di huang vyživuje krev. Dva ministři, Bai zhu a Fu ling posilují slezinu a vysušují vlhkost. Současně pomáhají císaři Dang shen doplnit Qi sleziny a plic. Ostatní ministři Bai shao a Dang gui vyživují krev a tím posilují účinek Shu di huang. Jeden z asistentů Chuan xiong oživuje krev a rozhýbává Qi, druhý Zhi gan cao doplňuje Qi a harmonizuje střední ohniště.

Dávkování - 3x denně 4 tablety, děti od 5-12 let 3x denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po dvou až třech týdnech.

Kontraindikace - Dominující oslabení sleziny s vlhkem a hlenem TAN.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.