SVĚŽEST PODVEČERNÍ PAGODY (185) Zobrazit větší

SVĚŽEST PODVEČERNÍ PAGODY (185)

Působení: - na potíže v klimakteriu - snižuje návaly, pocit vnitřního horka a noční pocení - na suchost sliznic a pleti - zastavuje řídnutí kostí

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


SVĚŽEST PODVEČERNÍ PAGODY (185): Více informací

Působení:

  • Vyživuje YIN ledvin
  • Ochlazuje horkost RE

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Potíže v klimaktériu s návaly
  • Pocit vnitřního horka a noční pocení
  • Suchost sliznic a pleti
  • Řídnutí kostí

 

 

Popis - Tato směs je určena pro obtíže spojené s přechodem u žen. Moderní medicína podává v současnosti hormonální preparáty, které odstraňují tyto obtíže, ale nedovolují ženskému organizmu přirozený přechod z reprodukčního období do období klidového. Tato směs nejenže pomáhá ženě překlenout nepříjemné přechodové období, ale navíc doplní ubývající složky a celkově posílí organizmus, včetně preventivního účinku na osteoporózu.

Rozbor bylin ve směsi - Císařská bylina Shu di huang silně vyživuje YIN a esenci ledvin. První ministr Shan zhu yu vyživuje játra a zabraňuje úniku esence. Ze xie pročišťuje a odvádí močí oheň ledvin. Používá se v této směsi také jako prevence proti nahromadění mastných a sladkých bylin v ledvinách. Mu dan pi pročišťuje a odvádí oheň jater a současně vyrovnává teplou povahu ministra Shan zhu yu. Další asistent Fu ling je neutrální povahy a odvádí vlhkost ze sleziny. Společně se Shan yaoposiluje transportní funkci sleziny. Společně s Ze xie regulují metabolismus tekutin a podporují močení, a tím působí preventivně proti akumulaci tekutin. Huang bai pročišťuje a odebírá horkost z nedostatečnosti, purguje oheň a odstraňuje horkou vlhkost z dolního ohniště. Zhi mu rozhojňuje YIN, rodí tekutiny, odstraňuje pocit žízně, pročišťuje horkost a purguje oheň.

Dávkování - 3x denně 4 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po jednom měsíci, poté je vhodná udržovací léčba po dobu půl roku v dávce 3x denně 2 tablety.

Kontraindikace - Průjmy z nedostatečnosti Qi sleziny, trávicí potíže.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.