LESK NEFRITOVÉHO ŠPERKU (182) Zobrazit větší

LESK NEFRITOVÉHO ŠPERKU (182)

Působení: - na suché oči - bolesti za očima - při zhoršení zraku - na šeroslepost a světloplachost

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


LESK NEFRITOVÉHO ŠPERKU (182): Více informací

Působení:

  • Vyživuje YIN jater a ledvin
  • Zlepšuje zrak

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Suché oči, bolesti za očima
  • Zhoršení zraku, zvláště po únavě a dlouhém čtení
  • Šeroslepost, světloplachost

 

 

Popis - Směs je určena pro léčbu zrakových obtíží, zvláště u zvýšené únavy očí při práci vyžadující dlouhodobé čtení. Stejně jako ostatní směsi se i tato zabývá léčbou organizmu jako celku, zlepšuje funkci jater, podporuje krvetvorbu a posiluje zrak.

Rozbor bylin ve směsi - Gou qi zi vyživuje a posiluje YIN jater a ledvin, posiluje zrak a podporuje esenci, (viz Legendy psané bylinami), Tu si zi posiluje ledviny a játra, vyživuje YIN a ochraňuje esenci, zlepšuje zrak, Shu di huangvyživuje YIN ledvin a krev, posiluje krev a esenci, Ju hua a Man jing zio chlazuje horko jater a z očí, Mi meng hua posiluje zrak a oči, Hong zao vyživuje krev a tím i zrak, Nu zhen zi posiluje a vyživuje YIN jater a ledvin a zlepšuje zrak, Dang gui posiluje, vyživuje a harmonizuje krev, Bai shao vyživuje krev a ochraňuje YIN, Chuan xiong rozhýbává krev a podporuje oběh Qi.

Dávkování - 3x denně 4 tablety, děti od 5-12 let 2 tablety 3x denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze u zrakových potíží z únavy pozorovat již po třech dnech, u dlouhodobých potíží se v závislosti na stavu užívání prodlužuje na dva až tři měsíce.

Kontraindikace - Průjmy z nedostatečnosti Qi sleziny, trávicí potíže.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.