SLAST UPROSTŘED NOCI® (172) Zobrazit větší

SLAST UPROSTŘED NOCI® (172)

Působení: - na impotenci - zkvalitňuje sexuální život - zvyšuje libido - zlepšuje erekci

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


SLAST UPROSTŘED NOCI® (172): Více informací

Působení:

  • Doplňuje a zahřívá YANG ledvin
  • Vyživuje krev XUE
  • Doplňuje esenci JING

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Impotence, ztráta libida
  • Snížená sexuální aktivita
  • Nedostatečná erekce

 

 

Popis - Jak léta jdou a roky přibývají, tak ledvinná energie, zvláště po 40. roce věku, ubývá. Dle tradiční čínské medicíny "pravá" ledvina řídí jangovou energii ledvin, tedy Oheň života MING MEN, který má za úkol nejen zahřívat tělo na "provozní" teplotu, ale i posilovat a v neposlední řadě je odpovědný i za sexuální potenci. V případě nedostatečného jangu ledvin se objeví příznaky jako jsou tupé bolesti v bedrech, bolesti kolen, studené ruce a nohy, stejně tak i všeobecná únava a vyčerpanost. Tato směs zahřívá, proto se neužívá dlouho (1–3 měsíce dle stavu) a neměla by se užívat v případech prostého vyčerpání či únavy bez ostatních známek nedostatečnosti jangu ledvin. Díky zahřívacímu účinku je směs nevhodná pro lidi s vysokým krevním tlakem, při cukrovce, stavech po infarktu či mozkových mrtvicích.

Rozbor bylin ve směsi - Rou gui zahřívá ledviny, posiluje YANG, vylučuje chlad z drah, utišuje bolest, napomáhá vzniku Qi a krve a stahuje unikající pseudooheň zpět do ledvin, Tu si zi posiluje ledviny, ochraňuje esenci ledvin, vyživuje YIN (viz Legendy psané bylinami), Du zhong posiluje játra a ledviny, vyživuje šlachy a kosti, Gou qi zi posiluje játra a ledviny a vyživuje jejich YIN a krev, Dang gui posiluje krev a upravuje menstruaci, vyživuje a harmonizuje krev a vylučuje chlad, Shan zhu yu stabilizuje ledviny a ochraňuje jejich esenci, posiluje játra a ledviny, Shu di huang posiluje krev, vyživuje YIN a esenci.

Dávkování - 4 tablety 3x denně pod dobu 1–3 měsíců v případě sexuálních potíží (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po 2–3 týdnech.

Kontraindikace - Nedostatek jin, přítomnost horkosti.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.