RADOST PŘICHÁZEJÍCÍHO SPÁNKU® (127) Zobrazit větší

RADOST PŘICHÁZEJÍCÍHO SPÁNKU® (127)

Působení: - při nespavosti a nemožnosti usnout - na psychickou labilitu - při nervozitě - odstraňuje podrážděnost

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


RADOST PŘICHÁZEJÍCÍHO SPÁNKU® (127): Více informací

Působení:

  • Vyživuje krev XUE
  • Utišuje ducha SHEN
  • Ochlazuje horko RE
  • Odstraňuje podrážděnost

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Nespavost s nemožností usnout
  • Podrážděnost, nervozita
  • Psychická labilita

 

Popis - Tato směs vyživuje krev v játrech, uklidňuje mysl, čistí horko a odstraňuje podrážděnost. V případě nedostatečnosti krve v játrech chybí i krev, která vyživuje srdce. Tento nedostatek je doprovázen horkem, které se usazuje v hrudníku a narušuje srdce, což způsobuje podrážděnost, neklid, neschopnost usnout, bušení srdce, noční pocení, suchá ústa a hrdlo, někdy i závratě. Tato směs vyživuje játra a srdce. Když stoupá jin a jang klesá, může člověk usnout. Zatímco my jsme vzhůru (přes den), náš duch se usídluje v očích. V noci pak, kdy jsou oči zavřené, se vrací do jater. V případě nedostatečnosti krve v játrech nemohou ty pak zcela zadržet ducha, což vede k nespavosti.

Rozbor bylin ve směsi - Základním principem léčby je vyživit srdce a utišit ducha. Pročištění horkosti je teprve druhotné. Císařskou bylinou je Suan zao ren, který vyživuje srdce a játra, a tím utišuje ducha. Ministr Chuan xiong oživuje krev jater a rozhýbává Qi. Kombinace těchto dvou bylin, kdy jedna má adstringentní (svíravou) a druhá disperzní (rozptylující) funkci, je velice účinná při doplnění a rozptýlení jater. Tím současně utišují ducha. Asistent Fu ling utišuje ducha, doplňuje slezinu a žaludek. Zhi mu rozhojňuje YIN, pročišťuje horkost a zvlhčuje vnitřní suchost. Navíc zmírňuje vysušující účinky ministerské byliny. Poslíček Zhi gan cao upravuje působení jednotlivých bylin ve směsi a harmonizuje střední ohniště.

Dávkování - 4 tablety 3x denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší).. Děti užívají poloviční dávky. Zlepšení nastává asi po 1 měsíci.

Kontraindikace - Přítomnost hlenu TAN.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.