HŘÍVA ČERNÉHO VRANÍKA (119) Zobrazit větší

HŘÍVA ČERNÉHO VRANÍKA (119)

Působení: - proti padání, lámání a maštění vlasů - podporuje růst vlasů - omezuje šedivění vlasů - na kvalitu nehtů - na činnost jater a ledvin

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


HŘÍVA ČERNÉHO VRANÍKA (119): Více informací

Působení:

  • Posiluje YIN jater a ledvin
  • Vyživuje krev XUE

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Šedivění vlasů
  • Padání vlasů

 

Popis - Kvalitní vlasy jsou ukazatelem zdraví každého člověka a zároveň i špičkou ledovce jeho energetické výbavy a esence. V Číně je vlasům přikládána obzvláštní pozornost a jejich vlasy tomu i patřičně odpovídají - jsou silné, husté a předčasně nešedivějí. Dle čínské medicíny dobrý stav esence ledvin a krve jater se plně odráží na našich vlasech. Padání vlasů či předčasné šedivění vlasů (před 40. rokem života) značí ubývání ledvinové esence, která představuje jakousi energetickou rezervu organismu. Vyčerpání ledvinové esence může býti způsobeno vrozenou nedostatečností,nadměrnou duševní a fyzickou prací či nadměrným sexuálním životem.V případě slabé krve v játrech a slabosti ledvin vlasové kořínky nejsou dostatečně živeny, vlasy nejsou zbarvovány, šedivějí a vypadávají, podobně jako klasy obilí v době sucha. Tato bylinná směs doplňuje ledvinou esenci, vyživuje energetickou rezervu organismu a posiluje krev jater. Jelikož ledviny jsou v čínské medicíně přirovnávány ke kořenům stromu, je třeba počítat s delší terapií (3–6 měsíců), neboť nejdříve se musí posílit kořen (ledviny), aby následně se zlepšily i větve a listí stromu, tj. vlasy.

Rozbor bylin ve směsi - Císařskou bylinou je Nu zhen zi , He shou wu (viz Legendy psané bylinami) a Han lian cao , které vyživují a posilují játra a ledviny. Ministerskými bylinami pak jsou Niu xi , který rozhýbává krev, stejně jako Dang gui , který krev navíc i vyživuje. Asistenti jako Gou qi zi , který vyživuje játra a ledviny a YIN stejně jako Tu si zi a Bu gu zhi , který navíc posiluje i YANG ledvin. Zhi zi ochlazuje krev a poslíček Gan cao harmonizuje účinek bylin ve směsi.

Dávkování - 4 tablety 3 x denně. Užívá se minimálně 3–6 měsíců a účinek lze pozorovat po 2 měsících (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší).. Vhodné kombinovat se Šamponem tajemného mnicha (kód 605).

Kontraindikace - Nejsou známy.

Balení - 00 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.