ZASTAVENÍ TOKU ŽLUTÉ ŘEKY® (111) Zobrazit větší

ZASTAVENÍ TOKU ŽLUTÉ ŘEKY® (111)

Působení: - proti gynekologickým výtokům (žlutý, pálivý, svědivý) - působí močopudně - harmonizuje hormonální nerovnováhu - podporuje imunitu

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


ZASTAVENÍ TOKU ŽLUTÉ ŘEKY® (111): Více informací

Působení:

  • Ochlazuje a přeměňuje horkou vlhkost SHI/RE
  • Upravuje oběh krve XUE a ochlazuje krev XUE
  • Doplňuje čchi Qi sleziny
  • Působí močopudně

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Gynekologický výtok, který je žlutý, pálivý či svědivý

 

Popis - Nesprávná životospráva, stres a nadměrné emoce mohou vést u některých žen k výraznější kumulaci "horka a vlhka". Organizmus má pak potřebu se tohoto stavu zbavovat, a to v našem případě formou výtoku. Tato směs je určena k odstranění nepříjemného, často dlouhotrvajícího gynekologického výtoku, který je většinou žlutý, pálivý či svědivý. Bylinná směs nepůsobí pouze proti mikrobům, ale rovněž harmonizuje hormonální nerovnováhu a podporuje imunitu. Léčba probíhá obyčejně několik měsíců a nedoporučuje se současná konzumace sladkostí a mléčných výrobků, které výrazně zhoršují obtíže.

Rozbor bylin ve směsi - Yi yi renvylučuje horko a vlhko a posiluje slezinu, Huang bai vylučuje vlhko a horko ze spodního ohniště, Fu lingposiluje slezinu a vysušuje vlhko, Mu dan pi ochlazuje horko v krvi, Ku shen vylučuje horko a vlhko, zastavuje svědění a ničí parazity, Huang qiposiluje slezinu, She chuang zi vysušuje vlhko, zastavuje svědění a ničí parazity, Shi chang pu harmonizuje střední ohniště a přeměňuje vlhko, Bai zhu posiluje slezinu a vysušuje vlhko, Tu si zi posiluje ledviny a slezinu (viz Legendy psané bylinami), Bai zhi vylučuje vlhko a vysušuje výtoky, Che qian zi vylučuje vlhko a horko, Cang zhu vysušuje vlhko ze spodního ohniště a posiluje slezinu, Chuan niu xi vylučuje vlhko a horko ze spodního ohniště, Dong gua ren vylučuje vlhko a horko, Gan cao posiluje slezinu a ochlazuje horko.

Dávkování - 3x denně 4 tablety, děti od 6 do 12 let 3x denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Doporučuje se užívat spolu se Žlutým krémem rodiného štěstí (kód 386).

Kontraindikace - Těhotenství.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.