VODOPÁD Z MODRÉ LAGUNY ® (108) Zobrazit větší

VODOPÁD Z MODRÉ LAGUNY ® (108)

Působení: - Zvětšená prostata (adenom prostaty) - Akutní a chronický zánět prostaty

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


VODOPÁD Z MODRÉ LAGUNY ® (108): Více informací

Působení:

  • Doplňuje čchi Qi sleziny
  • Odstraňuje otoky
  • Stabilizuje vnější vrstvu
  • Působí močopudně

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Zvětšená prostata (adenom prostaty)
  • Akutní a chronický zánět prostaty

 

Popis - Mnoho mužů po 50. roce věku trpí prostatickými obtížemi jako je časté nucení na močení, opožděný nástup močení či bolestmi a pálením v oblasti prostaty. Dle čínské medicíny jsou tyto potíže způsobeny akumulací vlhka a horka ve spodním ohništi, zvláště pak v oblasti močového měchýře, což má za následek blokádu toku energie Qi. Toto vše (dle "teorie ucpaného okapu") vede k výše zmíněným prostatickým obtížím. Tak jako ženy mají děložní nádory, mají i muži svůj nádor a to v tomto případě v oblasti prostaty, neboť příčiny vzniku jsou dle čínské medicíny obdobné. K hromadění vlhka a horka u mužů nejčastěji přispívá alkohol, černá káva, nadměrná či jednostranná spotřeba smažených, tučných či ostrých jídel. Tato směs čistí vlhko a horko z oblasti močového měchýře a rozprouďuje krevní stagnaci v této oblasti, čímž dochází ke zmenšování nádoru a prostatických obtíží.

Rozbor bylin ve směsi - Hierarchie bylin ve směsi není stanovena. Che qian ziochlazuje horko a podporuje močení (viz Legendy psané bylinami), Shi weiochlazuje horko, vylučuje vlhko a odblokovává bolestivé močení, Tong cao podporuje močení a ochlazuje horko a vylučuje vlhko, Huang qi podporuje močení a snižuje otoky, Ze lan podporuje močení, Pu gong ying ochlazuje horko a vylučuje horký toxin, Huang bai ochlazuje horko a vylučuje vlhko ze spodního ohniště, Jin sha ochlazuje horko, vylučuje horký toxin a podporuje močení, Hou po rozprouďuje stagnaci krve v močovém měchýři a podporuje močení, Tu si zi posiluje ledviny a slezinu (viz Legendy psané bylinami), Lulu tong podporuje močení, Kun bu podporuje močení a snižuje otoky, Wang bu liu xing rozprouďuje stagnaci krve a uvolňuje zablokované dráhy.

Dávkování - 4 tablety 3x denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Zlepšení nastává při dodržování dietních opatření po 1. měsíci.

Kontraindikace - Nejsou známy.

Balení - 100 tablet/30 g

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.