HOSTINA PĚTI CHUTÍ (105) Zobrazit větší

HOSTINA PĚTI CHUTÍ (105)

Působení: - na pocity plnosti, nafouknutí a nepohody v oblasti břicha - odstraňuje stagnaci potravy a harmonizuje trávení - na kyselé zapáchající říhání - na pálení žáhy a nevolnost

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


HOSTINA PĚTI CHUTÍ (105): Více informací

Působení:

  • Vylučuje vlhkost SHI ze středního ohniště a horka RE
  • Odstraňuje stagnaci potravy a harmonizuje trávení
  • Rozpouští hlen TAN
  • Posiluje slezinu a žaludek

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Pocity plnosti, nafouknutí a diskomfortu v oblasti břicha
  • Kyselé zapáchající říhání z úst
  • Akutní nebo chronický zánět žaludku
  • Nadváha z vlhka a horka

 

Popis - Tato bylinná směs je užívána velice často, neboť odstraňuje stagnaci potravy ze žaludku, která následně způsobuje nadýmání, pocit plnosti v břiše a špatné trávení jako je říhání, pálení žáhy nevolnost, měkká stolice apod. Obzvláště patrné jsou tyto potíže u starších lidí (trávicí systém je již "unaven") či naopak u dětí (trávicí systém ještě není rozvinut). Avšak zdá se, že v dnešní době by potřeboval tuto formuli téměř každý...Nebo znáte snad ve svém okolí někoho, kdo dodržuje všechny zásady správné výživy, stravuje se střídmě, pravidelně a v klidu ?! Rovněž i byliny, obsažené ve směsi odvádí tzv. vlhké horko (vzniká díky dlouhodobé stagnaci potravy) ze středního ohniště, posiluje slezinu a žaludek a harmonizuje trávení. Odblokovává i stagnaci Qi v žaludku a rozprouďuje energii v oblasti středního ohniště.

Rozbor bylin ve směsi - Chen pi rozprouďuje energii Qi a stagnaci potravy, Cang zhu , Bai zhu , Yi yi ren a Fu ling posilují slezinu a vysušují vlhkost, Lian zi posiluje slezinu a zastavuje průjem, Jie geng odblokovává plicní Qi, Huang bai vylučuje horko a vlhko ze spodního ohniště, Wu zhu yu stahuje vzbouřenou energii Qi a zahřívá střední ohniště, uvolňuje zablokovaná játra a utišuje bolest, Huo xiang uvolňuje vlhkost, harmonizuje střední ohniště, Hou po uvolňuje stagnaci, přeměňuje vlhkost a podporuje pohyb energie Qi, zahřívá a přeměňuje hlen TAN a stahuje vzbouřenou energii Qi dolů, Dang shen posiluje Qi a střední ohniště, Gan cao harmonizuje účinek bylin ve směsi.

Dávkování - 3 x denně 4 tablety, děti od 3 let 3 x denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Zlepšení lze pozorovat po 2. týdnu.

Kontraindikace - Horko z nedostatečnosti jin.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.