PROJASNĚNÍ TEMNÉ TŮŇKY® (102) Zobrazit větší

PROJASNĚNÍ TEMNÉ TŮŇKY® (102)

Působení: - proti infekci močového měchýře a močových cest - léčí bolestivé močení - působí močopudně - rozpouští ledvinové kaménky

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


PROJASNĚNÍ TEMNÉ TŮŇKY® (102): Více informací

Působení:

  • Ochlazuje horko RE
  • Léčí bolestivé močení
  • Působí močopudně
  • Rozpouští kaménky

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Infekce močového měchýře a močových cest
  • Močové kameny

 

Popis - Tato směs čistí horko a vlhko ze spodního ohniště. Spodní ohniště zahrnuje oblast od pupku dolů, tedy i močový měchýř a ledviny. Infekce jsou nejčastěji způsobeny špatným stravováním s přemírou sladkých, ostrých a tučných jídel či alkoholem. Záněty se projevují pálením, častým močením, obtížným močením či bolestivým močením s krví.

Rozbor bylin ve směsi - Císařskou bylinou je Jin qian cao který pročišťuje horkost, podporuje močení a je velmi účinný v uvolnění obstrukce způsobené stagnující vlhkostí (viz Legendy psané bylinami). Ministři Che qian zi (viz Legendy psané bylinami), Qu mai a Bian xu a Tong cao pročišťují horkost a vlhkost tím, že podporují močení, a tak pomáhají císaři v odblokování bolestivé močové dysfunkce. Asistentské byliny odstraňují tyto obtíže nepřímo tím, že odvádějí horkost: Zhi zi odvádí horkost ze tří ohnišť moč. Poslíček Huang bai vede horkost dolů, Mang xian ochlazuje horko a snižuje otoky. Zhi gan caoharmonizuje působení jednotlivých bylin ve směsi, odstraňuje bolesti v podbřišku a pomáhá zmírnit podrážděnost.

Dávkování - 4 tablety 3x denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po 1–2 týdnech.

Kontraindikace - Těhotenství, stavy chladu.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.