ÚKLID OBILNÉ SÝPKY (073) Zobrazit větší

ÚKLID OBILNÉ SÝPKY (073)

Působení: - na nechutenství - na únavu zvláště po jídle - na přetrvávající tlak v žaludku po jídle - na průjmovou a kašovitou stolici - normalizuje zažívání po antibiotikách

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


ÚKLID OBILNÉ SÝPKY (073): Více informací

Působení:

  • Doplňuje čchi Qi sleziny
  • Harmonizuje žaludek
  • Upravuje oběh čchi Qi ZHI
  • Rozpouští hlen TAN
  • Utišuje bolest

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Nechutenství
  • Zvýšená únavnost, zvláště po jídle
  • Přetrvávající tlak v žaludku po jídle
  • Kašovitá či průjmovitá stolice

 

 

Popis - Tato směs je určena k úpravě zažívacích obtíží, jako je pocit plnosti až do tupé bolesti v oblasti žaludku, nechutenství, zvýšená únava po jídle a průjmovitá stolice. V dnešní společnosti plné spěchu a stresu dochází velmi často vlivem nesprávného stravování, nevhodného složení stravy a konzumací jídla "za pochodu" k zažívacím obtížím. Směs dobře působí i na stavy ranní nevolnosti u těhotných žen.

Rozbor bylin ve směsi - Císařskou bylinou je sladký a teplý Dang shen, který silně doplňuje Qi sleziny. Ministrem je hořký a teplý Bai zhu, který zpevňuje slezinu a vysušuje vlhkost. Obě tyto byliny společně silně obnovují transformační a transportní funkci sleziny, respektive Qi sleziny. Asistent Fu ling je sladké a neutrální povahy a vylučuje vlhkost. Spolu s císařem a ministrem posiluje slezinu. Poslíček Zhi gan cao ohřívá a reguluje Qi středního ohniště, harmonizuje působení jednotlivých bylin ve směsi. Ban Xia je horká a ostrá, vysušuje vlhkost, rozpouští TAN a napravuje QI NI (protipohyb Qi) žaludku, čímž odstraňuje nevolnost a zvracení. Další císařskou bylinou je Chen pi, která reguluje Qi, harmonizuje střední ohniště, rozpouští TAN a vysušuje vlhkost. Tímto působením přímo odstraňuje pocity tlaku a dispenze na hrudníku či v břiše, kašel, nevolnost, zvracení a nepřímo rozpouští TAN posílením transformační a transportní funkce sleziny. Ministr Fu ling podporuje působení císařských bylin vyloučením vlhkosti ze středního ohniště a posílením sleziny, čímž odstraňuje palpitace a závratě způsobené stoupajícím TAN. Asistent Zhi gan cao se zde používá k posílení sleziny. Sha ren je horká, aromatická bylina ostré chuti, která přeměňuje vlhkost, otevírá žaludek, ohřívá slezinu a zastavuje průjem. Sheng jiang harmonizuje žaludek a působí proti rozvoji protipohybu Qi žaludku (WEI QI NI). Da zao harmonizuje působení jednotlivých bylin ve směsi a posiluje střední ohniště.

Dávkování - 3x denně 8 tablet, děti od 5 do 12 let 3x denně 4 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po třech až čtyřech týdnech.

Kontraindikace - Nedostatečnost jin.

Balení - 100 tablet / 30 g 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.