UTIŠENÍ VĚTRNÉ BOUŘE (064) Zobrazit větší

UTIŠENÍ VĚTRNÉ BOUŘE (064)

Působení: - na nadýmání a bolesti břicha po jídle - na přetrvávající bolesti či trávicí obtíže po operaci žlučníku - na chronický zánět slinivky - harmonizuje játra a žaludek

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


UTIŠENÍ VĚTRNÉ BOUŘE (064): Více informací

Působení:

  • Uvolňuje čchi jater a upravuje její oběh QI ZHI
  • Harmonizuje játra a žaludek
  • Utišuje bolest

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Nadýmání a bolesti břicha po jídle
  • Přetrvávající bolesti či trávicí obtíže po operaci žlučníku
  • Chronický zánět slinivky

 

Popis - Velmi oblíbená směs používaná k úpravě zažívacích obtíží se zřetelem na zlepšení funkce jater, žlučníku a slinivky. Nejčastěji tyto problémy vznikají působením chronického stresu, nesprávnými stravovacími návyky a přepracováním. Působí i v případech přetrvávajících trávicích poruch a bolestí po operaci žlučníku. Směs redukuje působení stresu na organizmus, u žen pomáhá navíc normalizovat menstruaci.

Rozbor bylin ve směsi - Qing pi rozbíjí stagnaci jaterní Qi a uvolňuje bolest Chen pi stahuje potravu dolů, aby nestagnovala v žaludku a ve střevech a napomáhá slezině i plicím, Xiang fu harmonizuje vztah mezi játry a slezinou a upravuje menstruaci, Mu dan pi ochlazuje horko v krvi a uvolňuje stagnaci krve, obzvláště u žen s bolestivou menstruací a sraženinami, Chai hu uvolňuje stagnaci jaterní Qi (viz Legendy psané bylinami), Bai shao vyživuje a posiluje YIN jater a krev jater, Hou po vysušuje vlhko, uvolňuje stagnace a podporuje pohyb Qi, Shan zhaodvádí stagnaci potravy ze střev a uvolňuje stagnaci krve v břišní oblasti, Rou gui zahřívá skrytý vnitřní chlad, odblokovává dráhy a utišuje bolest, posiluje Qi a krev, Chuan lian zi ochlazuje horko, vysušuje vlhko, utišuje bolest a upravuje oběh Qi.

Dávkování - 3x denně 4 tablety, děti od 6 let denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po 1–2 týdnech.

Kontraindikace - Těhotenství, horko v játrech, vyčerpání tekutin.

Upozornění - Směs se neužívá v těhotenství.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5) 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.