SOUZNĚNÍ KOUZELNÉ PROMĚNY® (063) Zobrazit větší

SOUZNĚNÍ KOUZELNÉ PROMĚNY® (063)

Působení: - Premenstruační syndrom - Bolestivá či nepravidelná menstruace - Cysty a fibromy v prsou, zánět prsou - Zánět žaludku - Žaludeční vředy - Zánět jater - Chladová alergie

Více informací

350 Kč

 • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


SOUZNĚNÍ KOUZELNÉ PROMĚNY® (063): Více informací

Působení:

 • Uvolňuje Qi jater
 • Upravuje oběh Qi a krve
 • Utišuje bolest
 • Uvolňuje stres, harmonizuje emoce

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

 • Premenstruační syndrom
 • Bolestivá či nepravidelná menstruace
 • Cysty a fibromy v prsou, zánět prsou
 • Zánět žaludku
 • Žaludeční vředy
 • Zánět jater
 • Chladová alergie

 


Popis
- jedna z nejznámějších harmonizačních bylinných čínských směsí, jež upravuje nerovnováhu mezi dráhou jater na jedné straně a dráhou sleziny a žaludku na straně druhé. Tato dysbalance se objevuje obzvláště u žen a je způsobena emočními blokádami a stresem, jež způsobují stagnaci jaterní energie Qi, která utiskuje dráhu sleziny a žaludku. Vede v praxi k různým trávicím obtížím, menstruačním potížím a pocitu studených končetin (díky blokádě energie Qi). K nejčastějším příznakům patří pocit tlaku na hrudi (tzv. knedlík v krku), bolesti v podžebří, napětí a bolest břicha, střídání zácpy a průjmu,, nadýmání, zhoršené trávení, časté říhání, celková stísněnost či podrážděnost, bolestivá či nepravidelná menstruace, premenstruační syndrom a studené končetiny (ruce i nohy).

Rozbor bylin ve směsi – císařskými bylinami jsou Chai hu, která mocně uvolňuje a zprůchodňuje zablokovanou jaterní energii Qi a harmonizuje slezinu a žaludek tím, že změkčuje játra, což následně vede i k prokrvení končetin a Bai shao, jež vyživuje krev a ochlazuje horko. Ministerskými bylinami pak jsou Chuan xiong, jež rozprouďuje krev a energii Qi a zlepšuje krevní oběh, upravuje menstruaci a uvolňuje menstruační bolesti. Xiang fu uvolňuje zablokovanou jaterní Qi, harmonizuje trávicí funkce a upravuje menstruaci, Zhi ke rozbíjí stagnující energii Qi ve středním ohništi a odstraňuje stagnaci potravy. Asistent Chen pi reguluje energii Qi a harmonizuje střední ohniště. Poslíček Gan cao harmonizuje působení ostatních bylin ve směsi.


Kontraindikace
– těhotenství, vyčerpání tekutin (dehydratace), horko v játrech.


Balení - 100 tablet / 30g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)


Dávkování
– dospělí 3 x 4 tbl denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 – 3 x vyšší).


Upozornění
- Nedoporučuje se užívat v době menstruace, neboť u některých žen může zvýraznit či prodloužit menstruační krvácení (dle svého účinku "rozprouďující stagnaci").

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.