KAMENY Z ÚDOLÍ ŠAOLIN® (020) Zobrazit větší

KAMENY Z ÚDOLÍ ŠAOLIN® (020)

Působení: - na chronický a akutní zánět žlučníku a žlučových cest - pročišťuje žlučovody - rozpouští a vylučuje žlučové kameny

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


KAMENY Z ÚDOLÍ ŠAOLIN® (020): Více informací

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Akutní nebo chronický zánět žlučníku nebo žlučových cest
  • Rozpouští žlučové kameny
  • Vylučuje kameny do 1 cm

 

Popis - Žlučníkové záněty a z nich vznikající kameny jsou v dnešní době tak běžné, že je bereme téměř za samozřejmost. Dle čínské medicíny se jedná o akumulaci vlhka a horka v dráze žlučníku, která zasahuje i do ledvin a močového měchýře. Žlučník je často postižen stresem (ať již častým rozčilováním či naopak potlačovanými emocemi) a rovněž je i postižen "těžkými", obtížně zpracovatelnými jídly, typickými pro českou kuchyni, přinášející do žlučníku vlhko a horko. Žluč se pak stává hustou, později horko zahustí vlhko a vytvoří se písek až bláto, které se v konečném důsledku stmelí do kamenů.Nalézáme je nejen ve žlučníku, ale i v močovém měchýři a ledvinách, neboť mechanismus vzniku je obdobný. Tato směs vylučuje vlhko a horko z oblasti žlučníku, tedy uklidňuje zánět a rozpouští jak "bláto" ve žlučníku a žlučových cestách, tak i kameny o velikosti 1–2 cm. Nutné je dodržovat patřičnou dietu.

Rozbor bylin ve směsi - Hierarchie bylin ve směsi není stanovena. Da qing ye, který ochlazuje horko ochlazuje horko v krvi a vylučuje horký toxin, Zhi mu, který ochlazuje horko a oheň, Yin chen hao a Jin qian cao ochlazují horko a vlhko v játrech a ve žlučníku (viz Legendy psané bylinami), Jin yin hua ochlazují horko a vylučují horký toxin, Chai hu uvolňuje stagnující jaterní Qi, Huang qin ochlazuje horko a vylučuje vlhko, Bai shao stahuje jaterní YANG a uvolňuje křeče, Huo xiang harmonizuje střední ohniště a přeměňuje vlhkost, Qing pi rozprouďuje stagnující jaterní Qi, vysušuje vlhkost a přeměňuje hlen TAN, Mang xian rozpouští nahromaděniny a odblokovává stagnaci.

Dávkování - 4 tablet 3 x denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Efekt lze pozorovat již po 1 měsíci užívání, nutné je však dodržení patřičné diety. V případě žlučníkových obtíží, které přetrvávají i po operaci žlučníku, je vhodnější užívat Utišení větrné bouře (kód 064).

Kontraindikace - Nedostatečnost Qi sleziny a žaludku či u horka z nedostatečnosti jin nebo krve.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.