BALDACHÝNOVÁ KOMNATA (036) Zobrazit větší

BALDACHÝNOVÁ KOMNATA (036)

Působení: - snižuje obezitu a záchvaty hladu - mírní Meniérovu chorobu - snižuje pískání v uších - proti epilepsii a depresi - proti neuróze, nespavosti, bušení srdce, bázlivosti a podrážděnosti

Více informací

350 Kč

 • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


BALDACHÝNOVÁ KOMNATA (036): Více informací

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

 • Obezita (typu vlhka a horka s nekontrolovatelnými záchvaty hladu (tzv. vlčí hlad či bulimie)
 • Meniérova choroba
 • Tinitus (pískání v uších)
 • Epilepsie
 • Neurózy, nespavost, bušení srdce, bázlivost, podrážděnost
 • Deprese
 • Schizofrenie (počáteční stádium)
 • Chronická gastritis, chronická hepatitis, vředová choroba
 • Chronická bronchitis
 • Zvýšený cholesterol a tuky v krvi

Popis - Tato směs upravuje disharmonii mezi žaludkem a žlučníkem, kdy nerovnováha mezi těmito 2 orgány vede ke vzniku horkého hlenu TAN RE. Žaludkem produkovaný hlen TAN blokuje hrudník, což se může projevit tlakem a roztažením na hrudi s nadměrným zahleněním a sliněním. Horko žlučníku DAN RE stoupá vzhůru a objevuje se pocit hořkosti v ústech a pískání v uších. Celkově pak horký hlen TAN RE blokuje dráhy, neumožňuje tzv. čisté a jasné energii jang vyživit ducha v srdci a současně zkalený hlen jin stoupá v protisměru, což se může projevit v praxi jako motolice či závratě, nevolnost či zvracení, podrážděnost, bázlivost, deprese, bušení srdce, nespavost, pískání v uších, v těžkých případech může tento stav vyústit až k epilepsii. Horko v žaludku WEI RE může vést také k nekontrolovatelným záchvatům hladu a následně k obezitě. Avšak rovněž lze tuto směs použít i při nechutenství, vzniklé po dlouhých a závažných nemocech.

Rozbor bylin ve směsi - Zhu ru je hlavní císařskou bylinou ve směsi a současně i nejdůležitější bylinou čínské medicíny pro ochlazení horka a rozpuštění hlenu ve žlučníku, současně stahuje vzbouřenou energii Qi a upravuje její oběh. Ministrem pak je Qing pi, jež zprůchodňuje játra a rozprouďuje energii Qi, rozptyluje zauzleniny a rozrušuje stagnace potravy a shluky v břiše. Ban xiaa Chen pi vysušují vlhko a vylučují hlen, čímž upravují a harmonizují žaludeční energii Qi. Asistentem je Fu ling a Gan cao jež posilují slezinu, vysušují vlhko a harmonizují funkci středního ohniště, rovněž i zklidňují ducha. Sheng jiang upravuje vztahy mezi žlučníkem a žaludkem a napomáhá ostatním bylinám ve směsi zastavit zvracení. Da zao posiluje střední ohniště, obzvláště energii sleziny a žaludku, vyživuje srdce a zklidňuje ducha.

Dávkování - 3 x denně 4 tablety, děti od 3 let 2 tablety denně (v Číně používají dle potřeby a intenzity potíží dávku 2 – 3 x vyšší). Není určeno pro děti do 3 let a těhotné ženy.

Kontraindikace - Opatrně u nedostatečnosti sleziny a stavů nedostatku obecně.

Balení - 100 tablet / 30g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1 : 5)

 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.