Naděje Doplněk z bylin pro podporu potence

Kód: 7013
Neohodnoceno
649 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Tato kúra má za cíl poskytnout energii, posílit potenci, uklidnit a revitalizovat organismus. Podporuje sexuální touhu a výkonnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení kúry

Leuzea - Maralí kořen, dangšen, kotvičník, březové jehnědy, dub

Užívání kúry

Současně použijte tinktury z kotvičníku, maralího kořene a březové jehnědy. Poté, co spotřebujete lahvičku s březovou jehnědou, nahraďte ji dubem a postupně užívejte všechny lahvičky. Po spotřebování dubu si vezměte lahvičku sekvoje.
Kúra končí postupným vyprázdněním lahviček. Po využití poslední lahvičky můžete buď kúru zopakovat nebo pokračovat novou kúrou.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu.

Výrobce: Naděje

Zařazení: Byliny Naděje (Mgr. Jarmila Podhorná)

Užitečné odkazy:

I když se věnujeme aktualitě informací o našich výrobcích, výrobní předpisy se průběžně mění, a tak se mohou měnit země původu, složení, obsah živin, alergeny nebo dietetické informace. Vždy proto doporučujeme přečíst etiketu před použitím výrobku.

Nezalekněte se, jestliže se vámi objednané produkty budou vizuálně lišit od těch, které vidíte na fotografii. Fotografie slouží především na ukázku a na kvalitu našich produktů to nemá sebemenší vliv. Naší prioritou je nejvyšší kvalita a vše připravujeme s pečlivostí a láskou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: