Naděje Doplněk z bylin pro posílení obranyschopnosti

Kód: 7051
Neohodnoceno
595 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Tato kúra zahrnuje byliny s pročišťujícím účinkem a posiluje obranyschopnost organismu. Doporučuje se i v průběhu ozařování a chemoterapie. Pro lepší účinnost při chemoterapii je vhodné ji doplnit o tamaryšek, který podporuje tvorbu krve.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení kúry

Bříza, eleuterokok, ořešák americký, vřes

Užívání kúry

Současně použijte tinktury z eleuterokoku a břízy. Poté, co spotřebujete lahvičku s břízou, nahraďte ji ořešákem a postupně užívejte všechny lahvičky. Po doužívání tinktury ořešáku si vezměte vřes a vše doužívejte.
Kúra končí postupným vyprázdněním lahviček. Po využití poslední lahvičky můžete buď kúru zopakovat nebo pokračovat novou kúrou.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu.

Výrobce: Naděje

Zařazení: Byliny Naděje (Mgr. Jarmila Podhorná)

Užitečné odkazy:

I když se věnujeme aktualitě informací o našich výrobcích, výrobní předpisy se průběžně mění, a tak se mohou měnit země původu, složení, obsah živin, alergeny nebo dietetické informace. Vždy proto doporučujeme přečíst etiketu před použitím výrobku.

Nezalekněte se, jestliže se vámi objednané produkty budou vizuálně lišit od těch, které vidíte na fotografii. Fotografie slouží především na ukázku a na kvalitu našich produktů to nemá sebemenší vliv. Naší prioritou je nejvyšší kvalita a vše připravujeme s pečlivostí a láskou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: