Naděje Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže

Kód: 7030
Neohodnoceno
539 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Tato kúra posiluje tělesné funkce a schopnost adaptace na stres, stimuluje životní procesy. Má příznivé účinky na srdce a cévy, tonizuje tělo, zvyšuje mentální aktivitu a podporuje detoxikační kapacitu jater.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení kúry

Leuzea - Maralí kořen, ostropestřec, bříza, kotvičník, arálie

Užívání kúry

Současně použijte tinktury z leuzei, ostropestřce a břízy. Poté, co spotřebujete lahvičku s břízou, nahraďte ji kotvičníkem a postupně užívejte všechny lahvičky. Po využití kotvičníku vezměte tinkturu s arálií.
Kúra končí postupným vyprázdněním lahviček. Po využití poslední lahvičky můžete buď kúru zopakovat nebo pokračovat novou kúrou.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu.

Výrobce: Naděje

Zařazení: Byliny Naděje (Mgr. Jarmila Podhorná)

Užitečné odkazy:

I když se věnujeme aktualitě informací o našich výrobcích, výrobní předpisy se průběžně mění, a tak se mohou měnit země původu, složení, obsah živin, alergeny nebo dietetické informace. Vždy proto doporučujeme přečíst etiketu před použitím výrobku.

Nezalekněte se, jestliže se vámi objednané produkty budou vizuálně lišit od těch, které vidíte na fotografii. Fotografie slouží především na ukázku a na kvalitu našich produktů to nemá sebemenší vliv. Naší prioritou je nejvyšší kvalita a vše připravujeme s pečlivostí a láskou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: