Med s lískovými ořechy – 240 g

Kód: 7671
Novinka
Neohodnoceno
145 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Vynikající kombinace tradičních českých přírodních produktů. Obsahuje min. 43% lískových ořechů a kvalitní květový med.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Med s ořechy není pouze pochoutkou, jak by se mohlo na první pohled i ochutnání zdát.

Významně napomáhá k zlepšení psychické i fyzické kondice lidského organismu, zaručuje příjem kvalitní energie, přísun celé řady vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a dalších pro tělo prospěšných složek.

Med je sám o sobě převážně složen z jednoduchých cukrů (glukózy a fruktózy) a tyto cukry zaručují medu rychlou stravitelnost, tzn. rychlé získání energie pro tělo. S glukózou a fruktózou se rovněž dostávají do těla i všechny ostatní prospěšné látky, které med obsahuje. Enzymy, vitamíny, minerální látky, antioxidanty a mnoho dalších.

Lískové ořechy jsou stravitelnější než mandle nebo vlašské ořechy a poskytují velké množství energie. Lískové oříšky jsou dobrým zdrojem tuků, proteinů, vitaminu B1, B6 a minerálů (zejména vápníku, fosforu, hořčíku a manganu). Jsou zdrojem boru, který napomáhá fungování buněčných membrán a spolu s vápníkem a vitaminem D je důležitý pro zachování kostní hmoty, takže hraje významnou úlohu v prevenci a léčbě osteoporózy.

Konzumací lískových oříšků lze nejen předcházet ledvinovým kamenům. Jejich konzumace posiluje srdce a oběhový systém, ulevuje při neurózách, nervovém a fyzickém vyčerpání. Zlepšují paměť a jsou vhodnou potravinou pro rekonvalescenty, studenty a sportovce a také těhotné ženy.

Náš tip: Med s ořechy doporučujeme konzumovat mírně zahřátý (do 45 °C), aktivují se tím enzymatické látky v ořeších a rovněž dojde ke zvýraznění chutí.

Opatrnosti je potřeba u osob alergických na včelí produkty a na ořechy! Skladujte do 30°C bez přímého slunečního záření.Doplňkové parametry

Kategorie: Včelí produkty
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: