Zobrazit větší

EBENOVÝ VĚTROLAM (153)

Působení: - jako prevence a léčba chronické a alergické rýmy - mírní akutní a alergické záněty spojivek - potlačuje infekční a alergická onemocnění, virózy z nachlazení

Více informací

350 Kč

 • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


EBENOVÝ VĚTROLAM (153): Více informací

Působení:

 • Doplňuje čchi Qi
 • Zpevňuje povrchovou vrstvu
 • Vylučuje zevní škodlivý vítr FENG XIE QI
 • Posiluje plíce, slezinu a ledviny

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

 • Alergická a pylová rýma
 • Akutní a chronická rýma
 • Chřipka a virózy z nachlazení
 • Akutní a alergické záněty spojivek
 • Záněty nosohltanu a hrtanu
 • Prevence a léčba častých infekčních a alergických onemocnění

 

 

Popis - Tato bylinná směs je vytvořena pro alergická a infekční onemocnění respiračního traktu jako jsou akutní a chronické záněty nosohltanu, hrtanu, časté rýmy, kašle a nachlazení včetně různých opakovaných viróz a zánětů středouší. Byliny ve směsi jednak posilují a zpevňují obrannou vrstvu WEI QI a vylučují škodlivý vítr FENG z povrchu těla, jednak posilují a vyživují slezinu a ledviny, čili z pohledu západní medicíny se jedná o jakýsi imunostimulans, tedy bylinnou směs, vhodnou pro posílení celkové obranyschopnosti a imunity organismu. Proto se užívá nejen u infekčních onemocněních, ale i u alergických onemocněních jako jsou různé pylové rýmy, alergické rýmy, alergické kašle, alergické záněty spojivek apod. Vzhledem k vyváženému složení ji lze používat jak 3 měsíce před očekávaným sezóním onemocněním (kupř. po Novém roce až do jara při alergiích nebo od konce léta před nástupem častých podzimních viróz ), ale i při akutním postižení alergickými či infekčními projevy, kdy je vhodné zvýšit dávku na dvojnásobek pro urychlení účinku. V akutním stádiu nemoci ji lze kombinovat pro lepší efekt s jinou bylinnou směsí na rýmu a alergii a to s Vyvanutí dračí jeskyně (kód 007).

Rozbor bylin ve směsi - Dang shen posiluje Qi plic a sleziny, uvolňuje povrch a harmonizuje vnitřek, Huang qi posiluje Qi sleziny a YANG sleziny a žaludku, posiluje obranou povrchovou energii WEI QI a zabraňuje pocení (viz Legendy psané bylinami), Fang feng a Jing jie uvolňuje povrch a vylučuje vítr, utišuje bolest, Bai zhu posiluje Qi sleziny, vysušuje vlhko, zastavuje pocení a stabilizuje povrchovou vrstvu, Fu ling posiluje slezinu, harmonizuje střední ohniště a přeměňuje hlen, Gui zhi pomáhá vyživovat obrannou energii WEI QI, zahřívá dráhy a vylučuje chladný vítr a posiluje YANG ledvin, Xin yi hua vylučuje chladný vítr a uvolňuje nosní průduchy, Wu mei a Wu wei zi posiluje plíce a utišuje kašel, Jie geng posiluje plíce, uvolňuje hlen, pomáhá směřovat účinek bylin do horního ohniště, obzvláště pak do krku, Bai qian stahuje Qi dolů, usměrňuje oběh Qi a utišuje kašel.

Dávkování - 4 tablety 3x denně, děti od 3 let 2 tablety denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší).

Kontraindikace - Horko z nedostatečnosti jin.

Balení - 100 tablet / 30 g

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.