HARMONIE BROSKVOVÉHO HÁJE (192) Zobrazit větší

HARMONIE BROSKVOVÉHO HÁJE (192)

Působení: - na duševní přepracovanost - na zapomnětlivost, sníženou paměť - zlepšuje intelektuání výkonnost - uklidňuje nadměrné přemítání

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


HARMONIE BROSKVOVÉHO HÁJE (192): Více informací

Působení:

  • Doplňuje čchi Qi a krev XUE
  • Mocně doplňuje slezinu
  • Vyživuje srdce a utišuje ducha

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Duševní přepracovanost
  • Zhoršení intelektuální výkonnosti
  • Zapomnětlivost, snížená paměť
  • Nadměrné přemítání (hlavně večerní) s nemožností usnout

 

 

Popis - Tato směs je zvláště určena pro obtíže související s přepracovaností a nadměrnou duševní činností, při nerespektování potřeb řádného odpočinku. To se časem projeví výše uvedenými obtížemi v důsledku nedostatečného živení na úrovni celého organizmu. Typickým příkladem je zkouškové období u studentů, kdy dlouhodobé a intenzivní studium "vyčerpává tělo i mysl". Oblíbená je i u jinak zdravých lidí s vyššími nároky na pozornost, soustředěnost a bystrost úsudku.

Rozbor bylin ve směsi - Císařské byliny v této směsi jsou cílené na slezinu. Dang shen a Huang qi velmi silně doplňují slezinu. Bai zhu zpevňuje slezinu a odstraňuje vlhkost, zatímco Zhi gan cao posiluje slezinu a doplňuje Qi. Společně tyto byliny mají velmi silný tonizující účinek na slezinu, která je potom schopna tvořit dostatečné množství krve. Ministři "zakořeňují" ducha tím, že doplňují krev a utišují neklidného ducha. Long yan rou doplňuje krev a utišuje ducha, Dang gui doplňuje krev a harmonizuje menstruaci. Huang qi velmi účinně a silně doplňuje Qi, a tím následně prospívá i krvi. Suan zao ren a Fu shen uklidňují ducha a vyživují srdce, navíc pomáhají císařským bylinám posílit slezinu. Posledním ministrem je Yuan zhi, který utišuje ducha posílením koloběhu Qi v srdci. Zvláště účinný je, pokud vyrovnává svíravé vlastnosti Suan zao ren. Poslíček Da zao posiluje zažívání, reguluje Qi a harmonizuje působení ostatních bylin ve směsi. Navíc asistuje císařským bylinám při doplnění sleziny.

Dávkování - 3x denně 4 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po dvou týdnech užívání.

Kontraindikace - Nejsou známy.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.