TIŠENÍ MINGSKÝCH ZVONŮ (184) Zobrazit větší

TIŠENÍ MINGSKÝCH ZVONŮ (184)

Působení: - proti hučení, pískání či zvonění v uších - posiluje sluch

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


TIŠENÍ MINGSKÝCH ZVONŮ (184): Více informací

Působení:

  • Vyživuje YIN ledvin
  • Posiluje sluch a snižuje pískání v uších

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Hučení, pískání, či zvonění v uších
  • Zhoršení sluchu

 

 

Popis - Tato směs se používá pro déle trvající obtíže spojené s nepříjemnými sluchovými fenomény, jako je pískání či zvonění v uších nebo postupné zhoršování sluchu. Tyto příznaky jsou projevem oslabení vitální energie vyvolané věkem či přepracováním. Setkáváme se s nimi většinou ve středním či vyšším věku a při vyšetření ušním lékařem nejsou prokázány žádné strukturální změny na sluchovém aparátu. Důležité je v těchto případech včasné nasazení směsi, jinak dojde k zafixování potíží a další léčba je obtížná.

Rozbor bylin ve směsi - Císařská bylina Shu di huang silně vyživuje YIN a esenci ledvin. První ministr Shan zhu yu vyživuje játra a zabraňuje úniku esence. Ze xie pročišťuje a odvádí močí oheň ledvin. Používá se v této směsi také jako prevence proti nahromadění mastných a sladkých bylin v ledvinách. Mu dan pi pročišťuje a odvádí oheň jater a současně vyrovnává teplou povahu ministra Shan zhu yu. Další asistent Fu ling je nautrální povahy a odvádí vlhkost ze sleziny. Společně se Shan yao posiluje transportní funkci sleziny. Společně s Ze xie regulují metabolismus tekutin a podporují močení, a tím působí preventivně proti akumulaci tekutin. Ci shi ponořuje jaterní YANG a léčí zvonění v uších a hluchotu. Chai hu zprůchodňuje játra a odstraňuje stísněnost (viz Legendy psané bylinami). Společně jsou velmi účinné při léčbě sluchových obtíží.

Dávkování - 3x denně 4 tablety,děti od 3-12 let 3x denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). První známky zlepšení lze očekávat po dvou až třech měsících, jinak se předpokládá užívání delší, zpravidla půlroční.

Kontraindikace - Průjmy z nedostatečnosti Qi sleziny, trávicí potíže.

Balení - 100 tablet / 30 g

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.