HVIZD STŘÍBRNÉ PÍŠŤALKY (131) Zobrazit větší

HVIZD STŘÍBRNÉ PÍŠŤALKY (131)

Působení: - na suchý kašel - zvlhčuje nosní sliznici a plíce - na dlouhotrvající chrapot - na žíznivost, pocit horkého dechu

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


HVIZD STŘÍBRNÉ PÍŠŤALKY (131): Více informací

Působení:

  • Vyživuje YIN
  • Zvlhčuje plíce
  • Zastavuje kašel
  • Rozpouští hlen TAN

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Suchý kašel, přetrvávající po nemoci
  • Dlouhotrvající chrapot
  • Sucho v ústech, suchá nosní sliznice a kůže

 

 

Popis - Směs je zaměřena na chronické plicní obtíže, u kterých dominuje suchý dráždivý kašel s pocitem bolesti a sucha v krku. Aby člověk mohl bezproblémově dýchat, musí být zajištěno jakési promazávání plic tekutinami. Plíce jsou podle čínské medicíny křehkým orgánem, který nesnáší sucho. A novodobý člověk je daleko více náchylnější k vysušení plicních tekutin, než tomu bylo dříve, což je způsobeno dlouhodobým pobytem v klimatizovaných místnostech, panelových bytech a automobilech či následkem horečnatých onemocnění vedoucích ke spálení tohoto "oleje".

Rozbor bylin ve směsi - Tato směs má tři císařské byliny. První Bai he zvlhčuje plíce, zastavuje kašel a pročišťuje horkost. Druhý císař Sheng di huangsilně vyživuje YIN a doplňuje ledviny, pročišťuje horkost, ochlazuje krev a zastavuje krvácení. Třetí císař Shu di huang velmi silně doplňuje YIN ledvin a jater. Společně s Sheng di huang tvoří silnou kombinaci bylin, která léčí projevy ohně z nedostatečnosti YIN. Ministr Mai men dong je velmi důležitá bylina, která doplňuje YIN, a to především v horním ohništi. Posiluje působení Bai he na úrovni plic a současně zesiluje působení císařských bylin pří jejich doplnění YIN. Asistent Chuan bei mu zvlhčuje plíce, rozpouští TAN a zastavuje kašel. Další asistent Jie geng podporuje fyziologické funkce plic a zastavuje kašel, zvláště pak v kombinaci s Chuan bei mu. Zbývající asistenti Dang gui a Bai shao vyživují krev a rozhojňují YIN. Ve starověkých materii medici se u Dang guibrala v úvahu i její schopnost zastavovat kašel. Jiný pohled na působení Dang gui a Bai shao je v tom, že ochraňují plíce před napadením jaterní Qi tím, že utišují játra. Poslíček Gan cao harmonizuje působení jednotlivých bylin ve směsi a společně s Jie geng napravují suchost a bolesti v krku.

Dávkování - 3x denně 4 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po 2 týdnech.

Kontraindikace - Akutní napadení vnější škodlivinou.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.