ELIXÍR NEBESKÉHO CÍSAŘE (121) Zobrazit větší

ELIXÍR NEBESKÉHO CÍSAŘE (121)

Působení: - na duševní přepracovanost - podrážděnost - nespavost s povrchním spánkem a častým buzením - lekavost a bušení srdce

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


ELIXÍR NEBESKÉHO CÍSAŘE (121): Více informací

Působení:

  • Vyživuje jin YIN a krev XUE
  • Doplňuje srdce
  • Utišuje ducha
  • Pročišťuje horkost z nedostatečnosti RE XU

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Duševní přepracovanost, podrážděnost
  • Nespavost s povrchním spánkem a častým buzením se v noci
  • Lekavost s bušením srdce

 

 

Popis - Tato směs je určena pro obtíže vyvolané především přepracovaností či dlouhodobými psychickými problémy, které se projeví nespavostí nebo povrchním spánkem s častým probouzením, bušením srdce, zapomnětlivostí či obtížnou koncentrací. Nejde zde o utlumení příznaků, ale o celkovou harmonizaci organizmu a jeho návrat do normálního stavu.

Rozbor bylin ve směsi - Císařskou bylinou je Shu di huang, která doplňuje YIN a pročišťuje horkost. Vyživuje esenci ledvin, která je následně schopna kontrolovat neklidného ducha. Současně velmi účinně doplňuje krev. Dále jsou ve směsi tři skupiny ministrů. První je tvořena Dan shen a Dang gui, které doplňují krev srdce bez tendence ke vzniku stagnací krve. Do druhé skupiny patří Bai zi ren (viz Legendy psané bylinami) a Yuan zhi, které utišují ducha. Třetí skupinou jsou Dang shen a Fu ling, které podporují Qi srdce. Následují dvě skupiny asistentů. První tvoří Tian men dong, Mai men dong a Xuan shen, které společně vyživují YIN a pročišťují horkost z nedostatečnosti. Druhá skupina asistentů, Wu wei zi a Suan zao ren zabraňují unikání Qi srdce. Poslíček Jie geng směřuje působení ostatních bylin do horního ohniště, kde sídlí duch.

Dávkování - 4 tablety 3x denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší).. Účinek lze pozorovat po dvou až třech týdnech.

Kontraindikace - Nejsou známy.

Balení - 100 tablet / 30 g

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.