NAPLNĚNÍ VYSCHLÉHO ŘEČIŠTĚ (091) Zobrazit větší

NAPLNĚNÍ VYSCHLÉHO ŘEČIŠTĚ (091)

Působení: - na zácpu se suchou stolicí - při léčbě chronické zácpy

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


NAPLNĚNÍ VYSCHLÉHO ŘEČIŠTĚ (091): Více informací

Působení:

  • Zvlhčuje suché
  • Harmonizuje krev XUE
  • Rozptyluje vítr FENG

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Zácpa se suchou stolicí

 

 

Popis - Jedná se o velmi účinnou směs pro léčbu chronické zácpy se suchou stolicí. Tyto obtíže patří k civilizačním chorobám a jsou především vyvolány nevhodným složením potravy, nedostatečným přísunem tekutin, stresem a nedostatkem pohybu. Mezi časté doprovodné příznaky patří pocit suchosti v ústech, žízeň, suchá kůže, nehty a vlasy. Podstatou léčby z hlediska čínské medicíny je jakési "promazávání" střev prostřednictvím olejnatých rostlin. Směs není návyková.

Rozbor bylin ve směsi - Xing ren zvlhčuje střeva a podporuje jejich pohyb, Hei zhi ma zvlhčuje střeva, vyživuje krev a YIN ledvin a jater, Bai shao vyživuje YIN a posiluje krev, Zhi shi odblokovává stagnující energii Qi ve střevech a stahuje ji dolů, Dang gui zvlhčuje střeva a rozhýbává a posiluje krev, Hou po podporuje pohyb energie Qi a rozpouští stagnaci potravy ve střevech.

Dávkování - 3x denně 4 tablety, děti od 6 let 2 tablety denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po dvou týdnech, poté dle potřeby v udržovací dávce 3 x 2 tablety do objevení se normální stolice.

Kontraindikace - Těhotenství, stavy výrazného vyčerpání či nedostatečnosti krve.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.