POSÍLENÍ ŘÍŠE STŘEDU® (079) Zobrazit větší

POSÍLENÍ ŘÍŠE STŘEDU® (079)

Působení: - na žaludeční a dvanácterníkové vředy - na akutní či chronický zánět žaludku a dvanácterníku - odbourává alkohol z organizmu

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


POSÍLENÍ ŘÍŠE STŘEDU® (079): Více informací

Působení:

  • Ochlazuje horko RE a vylučuje vlhko SHI ze středního ohniště
  • Reguluje čchi Qi sleziny a žaludku

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Žaludeční a duodenální vředy
  • Akutní či chronický zánět žaludku a dvanácterníku
  • Odbourává alkohol z organizmu

 

Popis - Žaludeční vředy či záněty jsou dnes tak rozšířeny, že je až "normální" mít v současnosti takovéto obtíže. důsledku stresu a špatné životosprávy dochází k nesouladu v tzv. středním ohništi "Říši středu" (žaludek, slinivka, slezina, střeva, játra), což vede na jedné straně k blokádě, na straně druhé pak k oslabení funkcí trávicího systému. Výsledkem jsou pak ony známé záněty, bolesti a pocit nepohody v břišní krajině, které západní medicína shrnuje pod pojem vředová choroba žaludku či dvanácterníku. Patří sem jak akutní, tak chronické stavy, včetně zánětů žaludeční a střevní sliznice. Zajímavostí této směsi je fakt, že podstatně urychluje odbourávání alkoholu z organismu, proto se v Číně používá nejen po alkoholovém excesu (kdy velice rychle opět normalizuje trávicí funkce), ale i např. před předpokládanou zvýšenou konzumací alkoholu. V tomto případě se užívá 1 den před 8 kuliček 3x denně a stejně i tak 1-2 dny poté.

Rozbor bylin ve směsi - Hei zi posiluje střeva a zastavuje průjem, jak z chladu, tak i z horka, Shi gao ochlazuje horko a snižuje oheň v žaludku, Wu ling zhi rozptyluje krevní stagnaci a utišuje bolest, Ding xian zahřívá střední ohniště a stahuje vzbouřenou qi dolů, Hong hua rozptyluje krevní stagnaci a rozprouďuje krev a utišuje bolest.

Dávkování - 4 tablety 3x denně, dávkování v případě prevence alkoholového delíria – viz popis výše. (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Výsledky u vředové choroby se dostavují cca po 1 měsíci užívání.

Kontraindikace - Nedostatečnost jin, nepřítomnost vlhka a horka.

Balení - 100 tablet/30 g

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.