VIDINA POKOJNÉHO ODPOČINKU® (066) Zobrazit větší

VIDINA POKOJNÉHO ODPOČINKU® (066)

Působení: - na epilepsii - oční tiky - noční děsy u dětí - na hysterii - na vnitřní neklid s třesem

Více informací

350 Kč

  • 1ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3 Kč.


VIDINA POKOJNÉHO ODPOČINKU® (066): Více informací

Působení:

  • Utišuje játra tím, že doplňuje čchi Qi a krev XUE jater
  • Harmonizuje slezinu

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • Epilepsie
  • Tiky, noční děsy u dětí
  • Hysterie, vnitřní neklid s třesem

 

Popis - Tato harmonizující bylinná směs se používá v čínské medicíně pro stavy nerovnováhy mezi dráhou jater a dráhou sleziny. Upravuje poměry mezi nadměrnou energií v dráze jater, která utiskuje a potlačuje dráhu sleziny.Nadměrná energie v dráze jater vede k turbulenci a posléze k vytváření tzv. vnitřního větru (lze přirovnat k přetlakovanému papiňáku, který čas od času musí vypustit páru). Tento tzv. vnitřní vítr pak čas od času způsobuje epileptické záchvaty a křeče, skřípání zubů či křeče, jež se objevují při horečce. Rovněž duch, který dle čínské medicíny sídlí přes den v srdci a v noci pak v játrech, je vlivem horka v dráze jater neklidný, což se projevuje kupř. nočními děsy, hysterií, neklidným spánkem, bušením srdce s úzkostí apod. V důsledku potlačení dráhy sleziny ani tato nefunguje optimálně, neboť nemůže produkovat dostatečně energie a krve, což se následně projeví nadýmáním a nechutenstvím. Povětšinou se tato harmonizující směs užívá hlavně u dětí. Podávání je dlouhodobé, nejméně 2-3 měsíce.

Rozbor bylin ve směsi - Chai hu zprůchodňuje játra a uvolňuje stísněnost (viz Legendy psané bylinami). Bai zhu a Fu ling zpevňují slezinu a prospívají Qi. Chuan xiong a Dang gui oživují krev, odstraňují blokádu. Chen pi a Ban xia regulují Qi, harmonizují střední ohniště, stahují vzbouřenou Qi dolů. Gou teng utišuje vítr, zastavuje křeče a urovnává játra. Gan caodoplňuje slezinu, reguluje Qi a harmonizuje působení ostatních bylin ve směsi.

Dávkování - 3 x denně 4 tablety. Děti od 3 let 2 tablety 3x denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Zlepšení nastává po 2. týdnu.

Nesmí se podávat těhotným ženám a dětem do 3 let

Kontraindikace - Vzestup jang jater z nedostatečnosti jin.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5) 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.