JITROCEL INDICKÝ OSEMENÍ Zobrazit větší

Psyllium Husk (Jitrocel indický osemení)

Absorbcí vody zvětšuje až 40-ti násobně svůj objem, zlepšuje vlastnosti stolice a urychluje její pasáž střevem. Zvyšuje pocit sytosti a pomáhá při snižování nadváhy. Změkčuje střevní obsah, čímž zmírňuje potíže s vyprazdňováním při hemeroidech.

Více informací

40 Kč

  • 100g
  • 250g
  • 500g
  • 1000g
  • 5000g
  • 25000g

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 395 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 395 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 79 Kč.


Psyllium Husk (Jitrocel indický osemení): Více informací

PSYLLIUM HUSK
JITROCEL INDICKÝ

Máte potíže s vyprazdňováním ?
Trpíte zácpou, průjmem, nadýmáním ?
Máte vysokou hladinu cholesterolu ?

Všechny tyto jevy jsou součásti zcela běžné a časté. Jsou způsobeny špatnými stravovacími návyky, sedavým zaměstnáním, nedostatkem pohybu a také nedostatkem vlákniny v potravě. Jedním z výborných, dostupných a účinných prostředků přírodního původu je Psyllium neboli semena Jitrocele indického.
Psyllium obsahuje tolik potřebnou rozpustnou vlákninu, která v trávicím traktu na sebe váže vodu z potravy, nabobtná ( zvětší svůj objem až 40x ) a vytváří měkký gel. Na zvětšení objemu reaguji střeva zvýšením pohybu a tím dochází k urychlení a usnadnění průchodu potravy trávicím traktem. Vzniklý gel zároveň na sebe váže jedovaté zplodiny, čímž snižuje riziko vzniku rakoviny tlustého střeva a konečníku, váže na sebe cholesterol, brání jeho vstřebávání, čímž přispívá ke zpomalování procesu arteriosklerózy a vytváří na sliznicích trávicího traktu povlak. Má tišící účinky na stěny žaludku a střev.
Nejdůležitější při užívání Psyllia je dostatečný přísun tekutin, jinak hrozí zácpa nebo až neprůchodnost střev. Aby nedošlo k ovlivnění vstřebávání požívaných léků, užívá se asi 45 minut po nich.Psyllim není návykové, je tedy vhodné i k dlouhodobému užívání. Neobsahuje lepek, fytáty ani složky mléčného či obilného původu.
Psyllium je také vhodné jako součást redukčních diet ( vyvolává pocit nasycenosti ),
Je vhodné i pro diabetiky. Nedoporučuje se podávat Psyllium dětem a osobám s organickými poruchami trávicího traktu. U některých osob může vyvolat alergické reakce. V případě pochyb, ohledně užívání Psyllia, se obraťte na lékaře či lékárníka.


- snižuje hutnost potravy a urychluje pasáž střevem.
- je to prostředek pro správné vyprazdňování a pročištění tlustého střeva.
- zvyšuje pocit sytosti a napomáhá tím ke snižování nadváhy.
- upravuje stolici na formovanou až měkkou masu čímž zmírňuje potíže s hemeroidy.
- napomáhá snižovat hladinu cholesterolu a cukru v krvi
- vydatně přispívá ke snížení rizika rakoviny tlustého střeva a konečníku.
- zlepšuje kvalitu pleti

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.