SENNA LIST Zobrazit větší

SENNA LIST

Používá se v nálevu jako projímadlo. Projímavý účinek senny se nijak neliší od účinků jiných chemických projímadel, podrážděním citlivých nervových zakončení ve střevě se toto "rozhýbe"a vypudí obsah. Častým drážděním střev vzniká návyk a řada jiných potíží. Proto sennu doporučujeme jen nárazově a v žádném případě dl

Více informací

26 Kč

  • 50g
  • 100g
  • 250g
  • 500g
  • 1000g

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 9 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 9 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 2 Kč.


SENNA LIST: Více informací

List senny má silný projímavý účinek. Při zácpě by jsme ji měli zvolit až jako poslední možnost. Pro silné účinky by se senna neměla užívat při neprůchodnosti střev, u lidi s chronickými potížemi trávícího ústrojí a při akutních zánětlivých onemocněních střev. Je nevhodná pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.

Senna se používá jako výrazné projímadlo tak, že na noc užíváme 1-2 lžičky drogy na 1 šálek nálevu nebo odvaru a druhý den dopoledne by se měl dostavit účinek. Pro jemnější účinek lze dělat pouze macerát (přelít drogu studenou vodou na 6 hodin), čímž se zamezí vyluhování sennanigrinů, které mohou způsobovat křeče. V tomto kontextu podotýkáme, že lusky senny sennanigriny vůbec neobsahují.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

18 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.