Zelená mladá pšenice 150 tobolek 500 mg

Nápoj z mladé pšenice je ideálním každodenním doplňkem zdravého jídelníčku, který dodá tělu důležité živiny, aminokyseliny, vitaminy a minerály v koncentrované přírodní formě.

Více informací

219 Kč

  • 1 ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 10 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 10 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 2 Kč.


Zelená mladá pšenice 150 tobolek 500 mg: Více informací

ZELENÁ MLADÁ PŠENICE (100 tobolek)

Zelená pšenice – příběh Dr. Hagiwary

Mladá pšenice jinak také označovaná jako zelená pšenice je společně se zeleným ječmenem jednou z nejvíce nutričně bohatých a vyvážených potravin, které můžeme v přírodě najít. Byl to objev japonského lékaře Dr. Hagiwary, který se zasloužil o rozšíření povědomí o těchto „super“ potravinách. Mladá pšenice představuje bohatý přírodní zdroj živin, vitaminů, minerálních látek, aminokyselin a enzymů, které pracují společně synergicky a jsou ideálním přírodním doplňkem zdravého jídelníčku. Zdravá strava a zdravý životní styl jsou základem pro udržení dobrého zdraví a vitality, zejména v dnešní hektické době plné stresu a pomáhá dodávat ztracenou energii a „cítit se lépe“.

Jedinečné „zelené potraviny“

Zelené potraviny, mezi které mladá pšenice patří, jsou ideálním zdrojem živin s vysokou nutriční hodnotou. Nápoj z mladé pšenice je proto ideálním každodenním doplňkem zdravého jídelníčku, který dodá tělu důležité živiny, vitaminy a minerály v koncentrované přírodní formě. Jedná se v podstatě o „koncentrovanou“ formu zeleniny. Pro představu mladá pšenice nebo zelený ječmen obsahuje více bílkovin, než typický steak, mají pětkrát víc železa než brokolice.

Hubnutí a redukční diety

Mladá pšenice je také velice vhodná jako součást dietního režimu při hubnoucích kůrách, kdy je tělu potřeba dodávat potřebné živiny, vitaminy a minerální látky. Zelené potraviny jsou jejich vyváženým a bohatým zdrojem.

Překyselení

Nezdravý životní styl, nevhodný jídelníček a vysoká míra stresu, to všechno jsou faktory, které způsobují překyselování organismu. Organismus si neustále udržuje mírně zásadité pH. Pokud organismus musí neustále bojovat proti překyselení, negativně to ovlivňuje celkové zdraví. Zelená pšenice díky obsahu nutričně hodnotných a zásadotvorných látek napomáhá alkalizaci organismu a působí tak proti překyselení.

„Živé“ enzymy

Mladá pšenice obsahuje vysokou koncentraci přírodních látek jako je chlorofyl a rostlinné enzymy, které díky šetrnému procesu zpracování zůstávají „živé“ a biologicky aktivní a může se proto projevit jejich příznivé působení zejména na metabolismus a imunitní systém. Napomáhají k detoxikaci organismu a podporují celkovou energii a vitalitu.

Vitamíny a minerály v přirozené podobě

Zelená pšenice obsahuje vysoké množství vitaminů a minerálů - vitaminy B a E, beta karoten, železo, vápník, hořčík, jód, ze stopových prvků selen, chrom, lithium a mangan mnoho dalších. Tělo tyto látky při užívání mladé pšenice přijímá v přirozené podobě a ne synteticky vyrobené.

Aminokyseliny a nukleové kyseliny

Mladá pšenice je bohatým zdrojem aminokyselin, včetně esenciálních, které si tělo neumí samo vyrobit a musí je přijímat v potravě.

Chlorofyl

Chlorofyl je unikátní zelené barvivo, pomocí kterého získávají rostliny energii ze slunečního záření a dále ji využívají. Zelená pšenice obsahuje vysokou koncentraci tohoho zeleného barviva, které vykazuje celou řadu příznivých účinků na organismus.

„Zelený štít“ proti stresu

V současné době plné stresu a nedostatku času je správná strava a zdravý životní styl obtížně dosažitelným cílem. Mladá pšenice a další „zelené potraviny“ jsou proto vhodným každodenním doplňkem stravy pro lidi s vysokým pracovním zatížením a při vysoké stresové zátěži.

Energie a vitalita

Díky obsahu výživově hodnotných látek, minerálů a stopových prvků podporuje mladá pšenice celkovou vitalitu a napomáhá obnovit ztracenou energii při únavě a vyčerpání. Je proto vhodným doplňkem při vysokém pracovním zatížení, ale také jako doplněk pro sportovce při náročném tréninku.

Volné radikály

Volné radikály vznikající při metabolismu působí toxicky na buňky a buněčné tkáně v těle. Karotenoidy, vitamin C a další přírodní látky obsažené v mladé pšenici jsou tyto volné radikály schopné pohlcovat a pomáhají tak chránit buňky před jejich negativním působením.

Dávkování:  tablety 2 x denně a zapít dostatečným množstvím vody, 20-30 min. před jídlem. Nezapíjejte s horkými nápoji, ty ničí enzymy. 

Balení: 150 kapslí 500 mg,  85 g

Složení v 1 tobolce: 500mg zelená mladá pšenice

Nutriční hodnoty v 1 tobolce: energie 993.6cal/4160J, bílkoviny 76.8mg, tuky 5.2mg, vláknina 224.4mg, vitamin C 11.6ug, vitamin E 11.6ug, železo 93.6ug

Kontraindikace: nejsou známé. Neužívejte v případě alergie na účinnou látku.

Skladování: skladujte při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívat jako náhradu pestré stravy!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

25 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.