Zelený mladý ječmen 150 tobolek 500 mg

Mladý ječmen obsahuje spoustu enzymů, které jsou velmi prospěšné pro náš organismus. Je plný vitamínů, minerálů, aminokyselin a enzymů. Díky tomu dokáže působit jako antioxidant. Obsahuje také alkalizující účinky a mimo jiné pomáhá upravovat životně důležité procesy v lidském těle.

Více informací

219 Kč

  • 1 ks

Koupit produkt

Zakoupením tohoto produktu získáte až 10 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 10 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 2 Kč.


Zelený mladý ječmen 150 tobolek 500 mg: Více informací

MLADÝ ZELENÝ JEČMEN

Mladý ječmen obsahuje spoustu enzymů, které jsou velmi prospěšné pro náš organismus. Je plný  vitamínů, minerálů, aminokyselin a enzymů. Díky tomu dokáže působit jako antioxidant. Obsahuje také alkalizující účinky a mimo jiné pomáhá upravovat životně důležité procesy v lidském těle.

Vysoký obsah vitamínů a minerálů

Mladý ječmen je považován za nutričně nejhodnotnější trávu na světě. Obsahuje betakaroten, vitamíny A, B1, B2, B5, B6, C, E, K, kyselinu listovou a široké spektrum aminokyselin. Minérály jako draslík hořčík, křemík, zinek, vápník, ale především enzymy a chlorofyl.

Mladý ječmen má silný alkalizující účinek v těle. To znamená, že účinně neutralizuje zakyselení organismu a tím pomáhá při problémech, které zakyselení organismu způsobuje. Obsahujelátky silně antioxidační, které zabraňují stárnutí organismu. Mladý ječmen pomáhá při detoxikaci organismu. Čistí zažívací trakt a zabraňuje vstřebávání karcinogenních látek, které se v něm vyskytují. Velký obsah chlorofylu má přímý vliv na hladinu hemoglobinu, podporuje zásobení tkání kyslíkem a pomáhá odstraňovat těžké kovy a chemikálie z krve.

V dnešním světě jsou zelené potraviny jako mladý ječmen, mladá pšenice apod. jsou naprosto nepostradatelné pro správnou funkci organismu. Naše tělo se setkává s cizorodými látkami a jedy, které se v těle ukládají, díky tomu klesá jeho výkon, přichází únava, rychleji stárne a nemoci nevyjímaje. Zelené potraviny nám od jakési míry poskytují ochranu proti těmto negativním vlivům. Již po dvou týdnech užívání vede k pocitu nabité energie a lehkosti.

Dávkování: 2 tablety 2 x denně a zapít dostatečným množstvím vody, 20-30 min. před jídlem.

Balení: 150 tobolek

Složení v 1 tobolce: 500mg zelený mladý ječmen

Nutriční hodnoty v 1 tobolce: bílkoviny 80.4mg, cukry celkem 41.72mg, chlorofyl 2.79mg, celulóza 106mg, vitamin C 96ug, vitamin E 1.53mg, vitamin B1 17.68ug, vitamin B2 4.72ug, vitamin B5 3.08ug, vitamin B6 98.8ug, železo 234ug, zinek 11.12ug, vápník 8.88mg, kyselina listová 0.48ug, hořčík 4.24mg, draslík 8.92mg, fosfor 0.96mg

Kontraindikace: nejsou známé. Neužívejte v případě alergie na účinnou látku.

Skladování: skladujte při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívat jako náhradu pestré stravy!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

25 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.