Byliny - kůra  Počet produktů: 5

V kategorii byliny-kůra se nachází Lapacho kůra, dubová kůra, Krušina kůra, Kondurango kůra, kůra Vrby či Vilcacora kůra. Odvar z dubové kůry se používá při zánětech žaludku a při průjmu. Použít ji můžete také při omrzlinách, popáleninách, hemeroidech a pocení. Lapacho kůra pozitivně ovlivňuje krev, metabolismus a odolnost organismu. Je velmi v...

V kategorii byliny-kůra se nachází Lapacho kůra, dubová kůra, Krušina kůra, Kondurango kůra, kůra Vrby či Vilcacora kůra. Odvar z dubové kůry se používá při zánětech žaludku a při průjmu. Použít ji můžete také při omrzlinách, popáleninách, hemeroidech a pocení. Lapacho kůra pozitivně ovlivňuje krev, metabolismus a odolnost organismu. Je velmi vhodná pro diabetiky.

V této sekci můžete nakoupit kůry, které pochází převážně z Čech a Slovenska a částečně z dovozu. Pokud zde nenaleznete surovinu, kterou hledáte napište nám na objednavky@prodejnabylin.cz.

Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek
 • 21 Kč

  V lidovém léčitelství se používá vnitřně ve formě odvaru při zánětech žaludku a střev a při průjmu. Zevně může sloužit jako kloktadlo při zánětech v dutině ústní a hrtanu, dále k přípravě koupelí při omrzlinách, popáleninách, hemeroidech a pocení nohou.

  21 Kč
 • 48 Kč

  Používá se pro podporu chuti k jídlu a ke zvýšení odolnosti organismu vůči účinkům stresu. Zpomaluje stárnutí buněk. Má příznivý vliv na tvorbu enzymů, zlepšuje prokrvení, má antioxidační účinky. Je vhodná při onkologických onemocněních. Používá se při pocitech slabosti, při doléčování infekčních chorob, při přepracova

  48 Kč
 • 18 Kč

  V lidovém léčitelství se používá jako projímadlo při dlouhodobých zácpách, zejména u starších lidí. Často se přidává do redukčních čajových směsích. Zevně se používá k obkladům na špatně se hojící rány a vředy.

  18 Kč
 • 20 Kč

  Používá se při teplotách, bolestech a proti revmatickým obtížím. Uplatňuje se při revmatismu a nemocech z nachlazení ke snížení teploty. Má uklidňující účinek při nespavosti, spojené s bolestivostí kloubů. Zevně se používá k ošetřování špatně se hojících ran a do koupelí proti pocení nohou.

  20 Kč
 • 75 Kč

  Má účinky antioxidační, antibakteriální, antivirové, protizánětlivé, imunostimulační, detoxikační, zabraňující usazování trombů v cévách a snižující krevní tlak. Působí při Crohnové chorobě, zánětech tlustého střeva, narušení bakteriální mikroflóry tlustého střeva po léčbě antibiotiky, peptických vředech. Potlačuje chr

  75 Kč
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.