Byliny - kůra  Počet produktů: 4

V kategorii byliny-kůra se nachází Lapacho kůra, dubová kůra, Krušina kůra, Kondurango kůra, kůra Vrby či Vilcacora kůra. Odvar z dubové kůry se používá při zánětech žaludku a při průjmu. Použít ji můžete také při omrzlinách, popáleninách, hemeroidech a pocení. Lapacho kůra pozitivně ovlivňuje krev, metabolismus a odolnost organismu. Je velmi v...

V kategorii byliny-kůra se nachází Lapacho kůra, dubová kůra, Krušina kůra, Kondurango kůra, kůra Vrby či Vilcacora kůra. Odvar z dubové kůry se používá při zánětech žaludku a při průjmu. Použít ji můžete také při omrzlinách, popáleninách, hemeroidech a pocení. Lapacho kůra pozitivně ovlivňuje krev, metabolismus a odolnost organismu. Je velmi vhodná pro diabetiky.

V této sekci můžete nakoupit kůry, které pochází převážně z Čech a Slovenska a částečně z dovozu. Pokud zde nenaleznete surovinu, kterou hledáte napište nám na objednavky@prodejnabylin.cz.

Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek
 • 27 Kč

  V lidovém léčitelství se používá vnitřně ve formě odvaru při zánětech žaludku a střev a při průjmu. Zevně může sloužit jako kloktadlo při zánětech v dutině ústní a hrtanu, dále k přípravě koupelí při omrzlinách, popáleninách, hemeroidech a pocení nohou.

  27 Kč
 • 30 Kč

  V lidovém léčitelství se používá jako projímadlo při dlouhodobých zácpách, zejména u starších lidí. Často se přidává do redukčních čajových směsích. Zevně se používá k obkladům na špatně se hojící rány a vředy.

  30 Kč
 • 26 Kč

  Používá se při teplotách, bolestech a proti revmatickým obtížím. Uplatňuje se při revmatismu a nemocech z nachlazení ke snížení teploty. Má uklidňující účinek při nespavosti, spojené s bolestivostí kloubů. Zevně se používá k ošetřování špatně se hojících ran a do koupelí proti pocení nohou.

  26 Kč
 • 75 Kč

  Má účinky antioxidační, antibakteriální, antivirové, protizánětlivé, imunostimulační, detoxikační, zabraňující usazování trombů v cévách a snižující krevní tlak. Působí při Crohnové chorobě, zánětech tlustého střeva, narušení bakteriální mikroflóry tlustého střeva po léčbě antibiotiky, peptických vředech. Potlačuje chr

  75 Kč
Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.