Byliny - nať  Počet produktů: 45

V kategorii bylina- nať se nachází byliny, jako je Rozrazil, Truskavec, Řepík, Přeslička, Pelyněk nebo Pohanka. Nať Řepíku se využívá ke zlepšení chuti k jídlu, při poruchách trávení, jako jsou průjmy a střevní obtíže. Čaj z Přesličky slouží jako močopudný a krevčistící. Podporuje tvorbu bílých krvinek a tlumí záněty. A při nadýmání a k uvolnění...

V kategorii bylina- nať se nachází byliny, jako je Rozrazil, Truskavec, Řepík, Přeslička, Pelyněk nebo Pohanka. Nať Řepíku se využívá ke zlepšení chuti k jídlu, při poruchách trávení, jako jsou průjmy a střevní obtíže. Čaj z Přesličky slouží jako močopudný a krevčistící. Podporuje tvorbu bílých krvinek a tlumí záněty. A při nadýmání a k uvolnění křečí se doporučuje nať Meduňky. Meduňka uklidňuje, zlepšuje spavost a nervové potíže. Na většinu lidských nemocí a obtíží se nalezne bylinka, která problémy zmírní nebo je úplně zamezuje. Vyzkoušejte přírodní léčbu.

V této sekci můžete nakoupit naťe, které pochází převážně z Čech a Slovenska a částečně z dovozu. Pokud zde nenaleznete surovinu, kterou hledáte napište nám na objednavky@prodejnabylin.cz.

Zobrazují se 37 – 45 z 45 položek
na stránku
 • 40 Kč

  Účinné látky z kotvičníku podstatně zvyšují pohlavní touhy směřující k dosažení slasti a způsobují i dramatický nárůst svalové hmoty na úkor tuků. V zahraničí ale i u nás se často objevuje název rostlinná „viagra“. Botanici rostlinu skutečně zařazují mezi afrodiziaka, tedy mezi rostliny, které zvyšují sexuální aktivitu

  40 Kč
 • 53 Kč

  Používa se proti horečce, rozšiřuje cévy. Zmírňuje různé bolesti, působí protirevmaticky. Nejvýznamnější je však její antimigrenózní účinek. Výborně se také osvědčila při menstruačních bolestech. Z drogy můžeme připravit nálev.

  53 Kč
 • 31 Kč

  Používá se na zlepšení trávicích pochodů, na uklidnění, k uvolnění křečí při průjmech, silné menstruaci a preventivně k ulehčení přechodu. Zevně se používá k ošetření hnisavých ran, k výplachům úst při zánětech dásní a aftech, k přípravě sedacích koupelí při hemeroidech a poševním výtoku a v obkladech při očních záněte

  31 Kč
 • 26 Kč

  V lidovém léčitelství se používá na usnadnění odkašlávání při zánětech horních cest dýchacích a jako močopudný prostředek. Používá se také k povzbuzení chuti k jídlu. Zevně se používá k urychlení hojení ran.

  26 Kč
 • 27 Kč

  Používá se proti srážení krve, jako prostředek uklidňující, uvolňující křeče a protizánětlivý. Zvyšuje odolnost cév, zlepšuje prokrvení a krevní oběh, uvolňuje křeče hladkého svalstva a tlumí jejich činnost. Používá při léčbě křečových žil, hemeroidů, zánětu žil s otoky dolních končetin a bércových vředů Zevně se použí

  27 Kč
 • 26 Kč

  V lidovém léčitelství se používá ke stavění krvácení, např. při silné menstruaci a nemocech močových orgánů. Zevně se používá ve formě obkladů nebo k omývání při poraněních, pohmožděninách a zánětech šlach.

  26 Kč
 • 37 Kč

  Bazalka se používá vnitřně v nálevu jako karminativum, spasmolytikum a aromatikum při nadýmání, při chronickém žaludečním kataru, při poru-chách trávicího traktu, při spastické zácpě apod. Zevně k obkladům na opruzená místa kůže (intertrigo) při kašli též jako kloktadlo.

  37 Kč
 • 5 Kč

  Zeměžluč je odedávna známá pro svůj vysoký obsah hořčin, pryskyřic a glykosidů. Díky tomu výrazně povzbuzuje tvorbu trávicích šťáv. Používá se při problémech se žlučníkem. Podílí se na krvetvorbě při problémech s bílými krvinkami. Vzhledem k obsahu hořčin se nedoporučuje užívat při kojení (kazí chuť mléka) i když jak matce, tak dítěti velmi prospívá.

  5 Kč
 • 3 Kč

  Máta peprná odstraňuje křeče a to zvláště v trávícím ústrojí, povzbuzuje vylučování trávících šťáv, působí protizánětlivě a svíravě, mírně snižuje krevní tlak, inhalace jejích par je výborným prostředkem při zánětlivých chorobách dýchacích cest.

  3 Kč
Zobrazují se 37 – 45 z 45 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.