Byliny - nať  Počet produktů: 45

V kategorii bylina- nať se nachází byliny, jako je Rozrazil, Truskavec, Řepík, Přeslička, Pelyněk nebo Pohanka. Nať Řepíku se využívá ke zlepšení chuti k jídlu, při poruchách trávení, jako jsou průjmy a střevní obtíže. Čaj z Přesličky slouží jako močopudný a krevčistící. Podporuje tvorbu bílých krvinek a tlumí záněty. A při nadýmání a k uvolnění...

V kategorii bylina- nať se nachází byliny, jako je Rozrazil, Truskavec, Řepík, Přeslička, Pelyněk nebo Pohanka. Nať Řepíku se využívá ke zlepšení chuti k jídlu, při poruchách trávení, jako jsou průjmy a střevní obtíže. Čaj z Přesličky slouží jako močopudný a krevčistící. Podporuje tvorbu bílých krvinek a tlumí záněty. A při nadýmání a k uvolnění křečí se doporučuje nať Meduňky. Meduňka uklidňuje, zlepšuje spavost a nervové potíže. Na většinu lidských nemocí a obtíží se nalezne bylinka, která problémy zmírní nebo je úplně zamezuje. Vyzkoušejte přírodní léčbu.

V této sekci můžete nakoupit naťe, které pochází převážně z Čech a Slovenska a částečně z dovozu. Pokud zde nenaleznete surovinu, kterou hledáte napište nám na objednavky@prodejnabylin.cz.

Zobrazují se 25 – 36 z 45 položek
na stránku
 • 29 Kč

  V lidovém léčitelství se používá ke zvýšení obranyschopnosti organismu. Působí proti některým virům a bakteriím. Tlumí vnímání bolesti, používá se vnitřně i zevně při léčbě křečových žil, bércových vředů a hemeroidů.

  29 Kč
 • 29 Kč

  Používá se k tlumení křečovitých bolestí, zlepšení vylučování žluči, jako prostředek zlepšující chuť k jídlu, při úporném kašli a při onemocnění dýchacího ústrojí. Reguluje stolici při průjmech. Zevně se používá k přípravě posilujících koupelí (zvláště u slabších dětí), k přípravě kloktadel užívaných při zánětech úst,

  29 Kč
 • 23 Kč

  Používá se pro zvýšení chuti k jídlu, jako mírné projímadlo, žlučopudný prostředek a pro-středek pro zlepšení trávení. Doporučuje se při onemoc-něních jater, žloutence, při žlučových kaméncích, při nechutenství, žaludečních obtížích a zácpě. Zevně se používá při kožních vyrážkách, vředech a akné.

  23 Kč
 • 28 Kč

  Používá se při poruchách trávicího traktu a nechutenství. Používá se při stavech dušnosti, mírně snižuje krevní tlak a je vhodná při nervové vyčerpanosti. Zevně se používá k ošetřování bércových vředů a při plísňových onemocněních.

  28 Kč
 • 25 Kč

  Brutnák se doporučuje vnitřně jako diuretikum a diaforetikum, zevně jako emoliens a antiflogistikum. Vnitřně v nálevu při zánětech močovýchcest, kdy zvýšený proud moči močovody mechanicky brání vzestupu infekce. Jindy slouží k odplavení škodlivých látek při revmatismu a při chorobách srdečních provázených zadržováním

  25 Kč
 • 33 Kč

  Používá se do směsí pro diabetiky pro snižování hladiny cukru v krvi, dále k mírnění průjmů a léčbě chronických zánětů střev. Zevně působí rovněž protizánětlivě, používá se ke kloktání při zánětech v dutině ústní a hrtanu.

  33 Kč
 • 30 Kč

  V lidovém léčitelství se Benedikt čubet používá vnitřně v nálevu jako stomachikum a amarum při špatném trávení, nadýmání a při onemocnění jater a žlučníku. Nálev benedyktový se také užívá jako posilující prostředek při slabostí a nespavosti.

  30 Kč
 • 94 Kč

  Bedrník obecný zvyšuje sekreci sliznic, zejména horních cest dýchacích. Při onemocnění dutiny ústní a hrtanu používáme bedrník ve formě tinktury nebo nálevu. Zvyšuje sekreci sliznic především horních cest dýchacích. Ve formě tinktury či nálevu používáme při dezinfekci ústní dutiny.

  94 Kč
 • 22 Kč

  V lidovém léčitelství se používá ke snižování hladiny cukru v krvi, podpoře a zvýšení činnosti mléčných žláz při nedosta-tečném vylučování mléka u kojících matek. Působí také močopudně.

  22 Kč
 • 30 Kč

  Používá se ke snížení krevního tlaku a jako prostředek zabraňující stárnutí cév. Používá se při příznacích stáří, arterioskleróze, nervových srdečních poruchách také jako močopudný prostředek. Bývá součástí hypotonických čajových směsí.

  30 Kč
 • 28 Kč

  V lidovém léčitelství se používá pro svůj svíravý účinek k zástavě průjmu. Také působí mírně diureticky. Osvědčuje se při úporných průjmech, močovém písku a ledvinových kaméncích.

  28 Kč
 • 26 Kč

  Používá se jako prostředek mírně zklidňující, močopudný, protikřečový a zlepšující zažívání. Je vhodná při lehkých nervových poruchách, nervové slabosti, nemocech trávicích orgánů, nadýmání, průjmech a střevní kolice. Často se užívá při nemocech z nachlazení. Zevně se aplikuje na špatně se hojicí, mokvané a zanícené rá

  26 Kč
Zobrazují se 25 – 36 z 45 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.