Byliny - nať  Počet produktů: 45

V kategorii bylina- nať se nachází byliny, jako je Rozrazil, Truskavec, Řepík, Přeslička, Pelyněk nebo Pohanka. Nať Řepíku se využívá ke zlepšení chuti k jídlu, při poruchách trávení, jako jsou průjmy a střevní obtíže. Čaj z Přesličky slouží jako močopudný a krevčistící. Podporuje tvorbu bílých krvinek a tlumí záněty. A při nadýmání a k uvolnění...

V kategorii bylina- nať se nachází byliny, jako je Rozrazil, Truskavec, Řepík, Přeslička, Pelyněk nebo Pohanka. Nať Řepíku se využívá ke zlepšení chuti k jídlu, při poruchách trávení, jako jsou průjmy a střevní obtíže. Čaj z Přesličky slouží jako močopudný a krevčistící. Podporuje tvorbu bílých krvinek a tlumí záněty. A při nadýmání a k uvolnění křečí se doporučuje nať Meduňky. Meduňka uklidňuje, zlepšuje spavost a nervové potíže. Na většinu lidských nemocí a obtíží se nalezne bylinka, která problémy zmírní nebo je úplně zamezuje. Vyzkoušejte přírodní léčbu.

V této sekci můžete nakoupit naťe, které pochází převážně z Čech a Slovenska a částečně z dovozu. Pokud zde nenaleznete surovinu, kterou hledáte napište nám na objednavky@prodejnabylin.cz.

Zobrazují se 13 – 24 z 45 položek
na stránku
 • 26 Kč

  Používá se při nezhoubných nádorech prostaty, při potížích s jejím zbytněním a tím souvisejícím častým močením u mužů a rovněž při chorobách ledvin a močového měchýře. Má močopudný a protizánětlivý účinek.

  26 Kč
 • 26 Kč

  Používá se při průjmu jako střevní dezinficiens, působí rovněž dezinfekčně na močové cesty a je proto vhodné k řešení zánětů močových cest a při potížích s močovými kameny. Zevně se používá k přípravě kloktadel k dezinfekci dutiny ústní při zánětech mandlí, dásní a aftech.

  26 Kč
 • 26 Kč

  Používá se k uvolnění křečí a uklidnění, rovněž podpoře tvorby žluče a proti dráždivému kašli. Je vhodný k uklidnění žaludečních křečí a ke zmírnění bolestí při chorobách žlučníku. Lidově se jeho mléčná šťáva používá k odstranění bradavic.

  26 Kč
 • 30 Kč

  Používá se při průjmu jako střevní dezinficiens, působí rovněž dezinfekčně na močové cesty a je proto vhodné k řešení zánětů močových cest a při potížích s močovými kameny. Zevně se používá k přípravě kloktadel k dezinfekci dutiny ústní při zánětech mandlí, dásní a aftech.

  30 Kč
 • 26 Kč

  Používá se ke snižování teploty a při revmatismu na mírnění zánětu a bolesti. Je vhodný při horečnatých onemocněních z nachlazení, např. při chřipce, dále při dně, jako močopudný prostředek nemocech močových cest a při poruchách metabolismu. Má uklidňující účinek při nespavosti, hlavně nervového původu. Zevně se uplatň

  26 Kč
 • 26 Kč

  Používá se při nemocech trávicí soustavy spojených s nedostatečnou činností žaludku, jater a žlučníku, při dráždivosti, neklidném spánku a také při nemocech ledvin. Zevně slouží k hojení popálenin a kůže spálené sluncem, těžce se hojících ran a hemeroidů. Vyvolává fotosenzibilizaci, při užívání je zakázáno opalování!

  26 Kč
 • 28 Kč

  Používá se proti pocení v klimaktériu a pubertě, dále k úpravě trávicích obtíží, při chorobách žlučníku a jater. Zevně se používá ke kloktání při zánětech v ústech a hrtanu a k obkladům v kožním lékařství. Není určena k dlouhodobému užívání. Není vhodná pro kojící ženy, tlumí tvorbu mléka.

  28 Kč
 • 28 Kč

  Používá se jako močopudný prostředek a k uvolnění křečí při zvýšeném zadržování vody v organismu, zánětech močových cest poruchách močení a křečích hladkého svalstva trávicího a močového traktu. Zevně se používá jako přísada do koupelí při tvorbě kožních vřídků a vyrážek a v obkladech na popáleniny.

  28 Kč
 • 22 Kč

  Používá se k usnadnění odkašlávání a proti průjmu. Je vhodná při zánětech dýchacích cest a při dráždivém kašli. Rovněž se používá při žaludečních a střevních poruchách, nadýmání a jako stavící prostředek. Zevně se uplatňuje v obkladech nebo koupelích při hnisavých ranách.

  22 Kč
 • 35 Kč

  Používá se k uklidnění, uvolnění křečí a odstranění zánětů. Působí při střevních bolestech z nadýmání, uklidňuje při potížích nervového původu. Užívá se při nespavosti, podrážděnosti, bušení srdce, a menstruačních potížích. Zlepšuje prokrvení a proto se používá i při hemeroidech a poruchách prokrvení apod. V rekonvales

  35 Kč
 • 26 Kč

  Používá se k povzbuzení chuti k jídlu, zlepšení tvorby a odtoku žluče, posílení trávicího traktu, mírnění průjmových onemoc-nění a uvolnění hlenů při zánětech průdušek. Ovlivňuje nervovou soustavu a upravuje nepravidelnou a zrychlenou činnost srdce. Zevně se používá k ošetření mokvajících a špatně se hojících ran.

  26 Kč
 • 28 Kč

  Používá se k ulehčení odkašlávání při zánětech horních dýchacích cest. Působí protizánětlivě a mírně močopudně, upravuje střevní činnost. Při zevní aplikaci překrvuje kůži a zmenšuje místní dráždivost, proto používá do koupelí a na obklady na mokvající rány, ekzémy a hemeroidy.

  28 Kč
Zobrazují se 13 – 24 z 45 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.