Byliny - nať  Počet produktů: 47

V kategorii bylina- nať se nachází byliny, jako je Rozrazil, Truskavec, Řepík, Přeslička, Pelyněk nebo Pohanka. Nať Řepíku se využívá ke zlepšení chuti k jídlu, při poruchách trávení, jako jsou průjmy a střevní obtíže. Čaj z Přesličky slouží jako močopudný a krevčistící. Podporuje tvorbu bílých krvinek a tlumí záněty. A při nadýmání a k uvolnění...

V kategorii bylina- nať se nachází byliny, jako je Rozrazil, Truskavec, Řepík, Přeslička, Pelyněk nebo Pohanka. Nať Řepíku se využívá ke zlepšení chuti k jídlu, při poruchách trávení, jako jsou průjmy a střevní obtíže. Čaj z Přesličky slouží jako močopudný a krevčistící. Podporuje tvorbu bílých krvinek a tlumí záněty. A při nadýmání a k uvolnění křečí se doporučuje nať Meduňky. Meduňka uklidňuje, zlepšuje spavost a nervové potíže. Na většinu lidských nemocí a obtíží se nalezne bylinka, která problémy zmírní nebo je úplně zamezuje. Vyzkoušejte přírodní léčbu.

V této sekci můžete nakoupit naťe, které pochází převážně z Čech a Slovenska a částečně z dovozu. Pokud zde nenaleznete surovinu, kterou hledáte napište nám na objednavky@prodejnabylin.cz.

Zobrazují se 1 – 12 z 47 položek
na stránku
 • 1 Kč

  Používá se vnitřně jako diuretikum při chronických nemocech ledvin, sníženém vylučování vody z organismu, při poruchách látkové výměny, při zvětšení prostaty a dále jako stavící prostředek při průjmech. Zevně v koupelích a v obkladech při špatně se hojících a hnisavých ranách.

  1 Kč
 • 1 Kč

  Používá se vnitřně pro zlepšení chuti k jídlu, jako podpůrný prostředek při různých nemocech jater a žlučových cest, při poruchách trávení a látkové výměny, při průjmech a střevních nečinnosti. Zevně se užívá ke kloktání, při zánětech dutiny ústní,při zánětech mandlí a k obkladům při kožních defektech.

  1 Kč
 • 1 Kč

  V lidovém léčitelství se používá jako mírný prostředek k usnadnění odkašlávání a proti průjmu. Je vhodný při chronickém zánětu průdušek, příznivě působí při zánětech žaludku a střev spojených s průjmem.

  1 Kč
 • 1 Kč

  Používá se jako protizánětlivý a močopudný prostředek a k usnadnění odkašlávání. Při-spívá ke zvýšení látkové výměny při revmatismu, dně, onemocnění ledvin a močového měchýře. Vyplavuje písek a drobné kaménky z močových cest, ale hlavně se používá jako prostředek uvolňující hleny a usnadňující odkašlávání.

  1 Kč
 • 5 Kč

  V lidovém léčitelství se používá jako součást močopudných, krevčistících a posilujících čajů. Má příznivý vliv na tvorbu bílých krvinek a napomáhá při tlumení zánětlivých procesů v těle. Zevně se používá v koupelích a bylinných obkladech na špatně se hojí

  5 Kč
 • 1 Kč

  Používá se k uvolnění křečí a dezinfekci při zánětu močového měchýře, tvorbě kaménků a močového písku, ledvinové kolice a chronických chorobách ledvin spojených se sníženým vylučováním tekutin z těla. Rovněž se využívá jako prostředek tišící bolest. Často se užívá v kombinaci s listy medvědice a brusinky.

  1 Kč
 • 5 Kč

  Čaj z nati nebo slupek pohanky je velmi bohatý na rutin. Tento flavonoid působí příznivě na zeslabenou stěnu cév, má schopnost ji zpevňovat, čímž předchází tvorbě podlitin, nemocem kardiovaskulární (srdečně-cévní) soustavy, upravuje krevní tlak. Ulevuje od potíží s hemeroidy. Stejně působí na křečové žíly a s tím spoje

  5 Kč
 • 1 Kč

  V lidovém léčitelství se používá hlavně zevně do koupelí proti křečím a při léčbě revmatických potíží. K vnitřnímu užití se doporučuje pouze v homeo-patických dávkách, podávání a velikost dávky určuje homeopat.

  1 Kč
 • 1 Kč

  Používá se pro zlepšení chuti k jídlu a trávení, uvolnění křečí trávicího traktu a jeho dezinfekci. Uplatňuje se při ne-chutenství, střevních kolikách, nedostatku žaludečních kyselin, žlučníkových kolikách a také proti hlístům. V těhotenství je jeho užívání zakázáno.

  1 Kč
 • 1 Kč

  Používá se na neurotické stavy neklidu, lehké poruchy usínání, ale také přerušovaný spánek, také vegetativní dystonie. Žaludeční a střevní obtíže. Má spasmolytický účinek. Má centrálně sedativní účinek. Kombinuje se s meduňkou, kozlíkem lékařským, chmelem.

  1 Kč
 • 1 Kč

  Používá se k uvolňování křečí při průjmech, kolikách a bolestivé menstruaci, gyne-kologických potížích a všech křečových stavech. Protože se účinek dostavuje pomalu, je možno užívat mochnu preventivně už několik dní před menstruací. Je rovněž součástí protiprůjmových čajových směsí. Zevně se mochna uplatňuje v koupelíc

  1 Kč
 • 1 Kč

  Používá se jako zklidňující prostředek, proti nadýmání a k uvolnění křečí. Je vhodná při lehkých střevních a žaludečních zánětech, k podpoře sekrece žluče, uklidňuje při bušení srdce, srdečních neurózách, nespavosti a nervových potížích vůbec. Užívá se ro

  1 Kč
Zobrazují se 1 – 12 z 47 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.