Slzovka obecná  Je zde 1 produkt.

Obilovina vhodná k detoxikaci organismu.

Slzovka obecná je obilovina vhodná k detoxikaci organismu. Podporuje funkci sleziny, urychluje trávení masa a tuků. Slzovka je obilovina, která je na světě pěstována nejdelší dobu. Je podobná ječmenu a má silné čisticí účinky. Má příznivé účinky na pleť. Slzovka obecná napomáhá při celkovém zahlenění orga...

Obilovina vhodná k detoxikaci organismu.

Slzovka obecná je obilovina vhodná k detoxikaci organismu. Podporuje funkci sleziny, urychluje trávení masa a tuků. Slzovka je obilovina, která je na světě pěstována nejdelší dobu. Je podobná ječmenu a má silné čisticí účinky. Má příznivé účinky na pleť. Slzovka obecná napomáhá při celkovém zahlenění organismu, posiluje imunitu, zpomaluje šedivění vlasů, posiluje plíce, váže na sebe toxiny a podporuje funkci jater. Pomáhá při léčbě bradavic, mateřských znamének, průjmu, ekzémech a bolestech svalů.

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
  • 89 Kč

    Slzovka obecná je obilnina, která je získávána ze semen divoké trávy. Hlavní důvod konzumace je kompletní detoxikace organismu. Podporuje správné funkce tělesných orgánů. Je to velmi rozšířená léčivka, která je označována v čínské medicíně za „bílou perlu východu“.

    89 Kč
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.