Rakytník  Počet produktů: 3

Rakytník

Plody rakytníku obsahu nepřeberné množství vitamínů C, A, E, D, K, F, skupiny B a vitamin P. Také hořčík, síru, bór, síru, pektiny, organické kyseliny, titan a flavonoidy. Čerstvé, ale i sušené plody rakytníků zlepšují oční problémy. Olej získány z rakytníku léčí kožní nemoci, poranění, žaludeční vředy, revmatismus či dnu. Rakytníková š...

Rakytník

Plody rakytníku obsahu nepřeberné množství vitamínů C, A, E, D, K, F, skupiny B a vitamin P. Také hořčík, síru, bór, síru, pektiny, organické kyseliny, titan a flavonoidy. Čerstvé, ale i sušené plody rakytníků zlepšují oční problémy. Olej získány z rakytníku léčí kožní nemoci, poranění, žaludeční vředy, revmatismus či dnu. Rakytníková šťáva zajišťuje pravidelný přísun potřebných vitamínů na zimní období.

VITAMIN B:

pomáhá v prevenci kardiovaskulárních onemocnění a mozkových příhod, pomáhá léčit deprese, zmírňuje nespavost, léčí syndrom karpálního tunelu, chrání před určitým typem chudokrevnosti, brání nervovým bolestem, pocitu brnění a snížení citlivosti v končetinách, může zlepšovat roztroušenou sklerózu a hučení v uších.

VITAMIN C:

zvyšuje imunitu, zmírňuje příznaky a zkracuje délku nachlazení, urychluje hojení ran, udržuje zdravé dásně, pomáhá při léčbě astmatu, pomáhá v prevenci šedého zákalu, chrání proti některým formám rakoviny a srdečním nemocem.

VITAMIN K:

snižuje riziko vnitřního krvácení, chrání proti nadměrnému krvácení po operačních zákrocích, pomáhá při stavbě silných kostí.

Zobrazují se 1 – 3 z 3 položek
 • 107 Kč

  Rakytníková šťáva je BIO tekutina, která je získávána lisováním rakytníkových plodů za studena. Ve šťávě jsou kousky jemné dužiny, která je velmi chutná. Obsahuje nepřeberné množství vitamínů a další látky prospěšné pro lidský organismus. Plody rakytníku jsou přirozeným koncentrátem všech nejdůležitějších vitamínů: A, B, C, D, F, K, aminokyselin, cukrů,...

  107 Kč
 • 50 Kč

  Používá se jako posilující prostředek v rekonvalescenci, při nedostatku vitamínů, celkové slabosti, oslabení imunity a dlouhodobém stresu. Obsahuje značné množství vitamínu C a A. Působí antioxidačně, v těle vychytává zplodiny metabolismu buněk. Proto je vhodný při dlouhodobém užívání léků a jako podpůrný prostředek

  50 Kč
 • 71 Kč

  Med pomáhá uchovávat biologicky aktivní látky z léčivých bylin. Přidáním rakytníku do medu se zvyšují příznivé účinky obou složek  na lidský organismus. Med s rakytníkem je chuťově velmi zajímavý. Dá se jím osladit teplý čaj, namazat na pečivo, ochutit bílý jogurt nebo ovesné vločky.

  71 Kč
Zobrazují se 1 – 3 z 3 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.