Včelí pyl  Je zde 1 produkt.

Včelí pyl

Včelí pyl představuje pramen energie nejen na jaře a v zimě. Včelí pyl je základní potravou včel. Obsahuje spoustu vitamínů, antioxidantů, minerálů a enzymů. Zvyšuje obranyschopnost, snižuje cholesterol, má vysoký obsah zinku. Přidává se do jogurtů, cereálií, zmrzliny, dezertů a nápojů. Včelí pyl je považován za dokonalou potravinu obs...

Včelí pyl

Včelí pyl představuje pramen energie nejen na jaře a v zimě. Včelí pyl je základní potravou včel. Obsahuje spoustu vitamínů, antioxidantů, minerálů a enzymů. Zvyšuje obranyschopnost, snižuje cholesterol, má vysoký obsah zinku. Přidává se do jogurtů, cereálií, zmrzliny, dezertů a nápojů. Včelí pyl je považován za dokonalou potravinu obsahuje komplex vázaných vitamínů, zejména skupiny B, pomáhá snižovat nadváhu díky aminokyselině fenylalanin.

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
  • 76 Kč

    Včelí pyl je výborný zdroj energie v zimě a na jaře, je to základní potravina včel. Obsahuje plno vitaminů, enzymů, antioxidantů a minerálů. Podporuje imunitu, snižuje cholesterol, experimentálně byl prokázán jeho pozitivní vliv na vyrovnání se s chemoterapií a díky vysokému obsahu zinku může pomoci při potížích s prostatou. 

    76 Kč
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.