Pohankové polštáře  Je zde 1 produkt.

Pohankové polštáře napomáhají lidem, kteří trpí bolestmi v oblasti krční páteře a migrénozními stavy. Polštáře se snadno formují dle tvaru páteře, a tím se ulevuje od bolesti, a tedy není vyvíjen tlak na bolestivá místa. V období menstruace působí na ženy uklidňujícím účinkem a antidepresivně. Snižují bolest v oblasti očí, zubů, dutiny ústní a ...

Pohankové polštáře napomáhají lidem, kteří trpí bolestmi v oblasti krční páteře a migrénozními stavy. Polštáře se snadno formují dle tvaru páteře, a tím se ulevuje od bolesti, a tedy není vyvíjen tlak na bolestivá místa. V období menstruace působí na ženy uklidňujícím účinkem a antidepresivně. Snižují bolest v oblasti očí, zubů, dutiny ústní a obličejových dutin. Oceníte je zejména u dětí předškolního věku, kdy napomáhají správnému růstu chrupavek. Tyto polštáře je možné i nahřívat v troubě, na topení či mikrovlnné troubě a přikládat jej na bolavá místa v oblasti páteře a mohou i rozpouštět písek v močových cestách a napomáhat při onemocnění ledvin.

Polštáře jsou vyrobeny ze tří vrstev, které bezpečně zajistí, aby se pohankové slupky ani bylinky nedostávaly z polštáře ven. Vnější povlečení je z čisté bavlny, které můžete opakovaně sundávat a prát do 40°C.

Doporučení: nahřívejte polštář na slunci poté dojde k naakumulování blahodárné energie, která přechází na váš organismus. V zimních měsících vám poslouží i ústřední topení.

Z důvodu stále se měnících vzorů a barevnosti polštářů je možný výběr pouze přibližného barevného odstínu.

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
  • 24 Kč

    Šaty z levandulí provoněného šatníku přitahují lásku a odpuzují moly. Z důvodu velkého množství vzorů látek je možný nákup pouze podle barvy a ne konkrétního vzoru.

    24 Kč
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.