Psyllium Husk  Je zde 1 produkt.

Psyllium Husk nebo také Jitrocel indický osemení. Má velký obsah vlákniny, která na sebe váže vodu. Slouží k celkovému uzdravení organismu, je používána při očistných procedurách a očistě lymfatického systému, pomáhá při redukci tělesné hmotnosti, snižuje pocit hladu. Slouží jako prostředek při zácpě a průjmu, kdy jej mohou používat i těhotné, k...

Psyllium Husk nebo také Jitrocel indický osemení. Má velký obsah vlákniny, která na sebe váže vodu. Slouží k celkovému uzdravení organismu, je používána při očistných procedurách a očistě lymfatického systému, pomáhá při redukci tělesné hmotnosti, snižuje pocit hladu. Slouží jako prostředek při zácpě a průjmu, kdy jej mohou používat i těhotné, kojící ženy a děti. Zlepšuje trávení a tím pomáhá při kožních potíží, jako je lupénka ekzémy. Pomáhá při únavě, stresu a migrénách. Snižuje riziko rakoviny tlustého střeva a konečníku.

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
  • 40 Kč

    Absorbcí vody zvětšuje až 40-ti násobně svůj objem, zlepšuje vlastnosti stolice a urychluje její pasáž střevem. Zvyšuje pocit sytosti a pomáhá při snižování nadváhy. Změkčuje střevní obsah, čímž zmírňuje potíže s vyprazdňováním při hemeroidech.

    40 Kč
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.