Goji plody a 100% šťáva  Počet produktů: 2

Goji je považována za elixír mládí a vitamínovou bombu. Ve starověké Číně byla i jako platidlo. Má mnoho příznivých účinků, mezi které patří harmonizace činnosti jater a ledvin, je silný antioxidant, posiluje zrak, působí antibakteriálně, pomáhá při cukrovce, zpomaluje stárnutí, pomáhá při bolestech kloubů, odbourává stres, působí proti astmatu ...

Goji je považována za elixír mládí a vitamínovou bombu. Ve starověké Číně byla i jako platidlo. Má mnoho příznivých účinků, mezi které patří harmonizace činnosti jater a ledvin, je silný antioxidant, posiluje zrak, působí antibakteriálně, pomáhá při cukrovce, zpomaluje stárnutí, pomáhá při bolestech kloubů, odbourává stres, působí proti astmatu a alergiím, ulevuje od bolesti hlavy, zbavuje od nespavosti, podporuje sexuální funkce, posiluje ledviny a játra.

Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek
  • 249 Kč

    Goji šťáva, je také hubnoucí zázrak současnosti, stejně jako samotné sušené plody. Šťáva vyrobená z plodů goji, neboli kustovnice čínské, je 100% bio potravinou. Nazývána také jako „superpotravina“. Tekutina není jen přírodní a zdravá, ale také přispívá ke zdravému hubnutí a životnímu stylu.

    249 Kč
  • 41 Kč

    Že goji plody jsou hubnoucí zázrak současnosti, to již není novinka. Kdysi to mohl být jen mýtus, ale v dnešní době je to realita. Goji jsou plody, které rostou na rostlince, které se říká kustovnice čínská. Tato rostlina je asijského původu. Samotná kustovnice, ale i její plody jsou nazývány jako produkty věčného mládí.

    41 Kč
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.