Goji plody a 100% šťáva  Je zde 1 produkt.

Goji je považována za elixír mládí a vitamínovou bombu. Ve starověké Číně byla i jako platidlo. Má mnoho příznivých účinků, mezi které patří harmonizace činnosti jater a ledvin, je silný antioxidant, posiluje zrak, působí antibakteriálně, pomáhá při cukrovce, zpomaluje stárnutí, pomáhá při bolestech kloubů, odbourává stres, působí proti astmatu ...

Goji je považována za elixír mládí a vitamínovou bombu. Ve starověké Číně byla i jako platidlo. Má mnoho příznivých účinků, mezi které patří harmonizace činnosti jater a ledvin, je silný antioxidant, posiluje zrak, působí antibakteriálně, pomáhá při cukrovce, zpomaluje stárnutí, pomáhá při bolestech kloubů, odbourává stres, působí proti astmatu a alergiím, ulevuje od bolesti hlavy, zbavuje od nespavosti, podporuje sexuální funkce, posiluje ledviny a játra.

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
  • 41 Kč

    Že goji plody jsou hubnoucí zázrak současnosti, to již není novinka. Kdysi to mohl být jen mýtus, ale v dnešní době je to realita. Goji jsou plody, které rostou na rostlince, které se říká kustovnice čínská. Tato rostlina je asijského původu. Samotná kustovnice, ale i její plody jsou nazývány jako produkty věčného mládí.

    41 Kč
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.