Chia semínka  Počet produktů: 2

Chia je kompletní přírodní superfood neboli superpotravina. Chia semínka jsou zdrojem Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin, vlákniny, bílkovin a antioxidantů na rostlinné bázy. Obsahuje rovněž velké množství minerálů a vitamínů. Chia jsou semínka šalvěje hispánské (salvia hispanica) pocházející ze Střední a Jížní Ameriky. Tyto semínka byla známá a...

Chia je kompletní přírodní superfood neboli superpotravina. Chia semínka jsou zdrojem Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin, vlákniny, bílkovin a antioxidantů na rostlinné bázy. Obsahuje rovněž velké množství minerálů a vitamínů. Chia jsou semínka šalvěje hispánské (salvia hispanica) pocházející ze Střední a Jížní Ameriky. Tyto semínka byla známá a hojně užívána Aztéckými i Mayskými bojovníky. Chia mají velmi nízký glycemický index, jsou lehce stravitelná a neobsahují lepek. 

Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek
  • 575 Kč

    Chia semínka při nákupu 5 kg poštovné zdarma. Chia je kompletní přírodní superfood. Je zdrojem Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin, vlákniny, bílkovin a antioxidantů na rostlinné bázy. Obsahuje rovněž velké množství minerálů a vitamínů.

    575 Kč
  • 29 Kč

    Chia je kompletní přírodní superfood. Je zdrojem Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin, vlákniny, bílkovin a antioxidantů na rostlinné bázy. Obsahuje rovněž velké množství minerálů a vitamínů.

    29 Kč
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.