Peru - Byliny, Kapsle  Počet produktů: 15

V kategorii Peru- byliny a kapsle naleznete mnoho zajímavý rostlin, které v mnoha ohledech napomáhají lidskému organismu. Rostlina Muňa-Muňa je v Peru uznávána jako přírodní antibiotikum. Má antibakteriální, analgetické, antiseptické, bronchodilatační, protizánětlivé, spasmolytické účinky. Mírní kašel a působí proti bolesti. Graviola Anona zase ...

V kategorii Peru- byliny a kapsle naleznete mnoho zajímavý rostlin, které v mnoha ohledech napomáhají lidskému organismu. Rostlina Muňa-Muňa je v Peru uznávána jako přírodní antibiotikum. Má antibakteriální, analgetické, antiseptické, bronchodilatační, protizánětlivé, spasmolytické účinky. Mírní kašel a působí proti bolesti. Graviola Anona zase ničí rakovinové buňky a snižuje působení volnáých radikálů, který je zdroj mnoha chorob.  Působí proti bolesti, křečím, epilepsii a diabetes. V naší nabídce naleznete mnoho dalších účinných rostlin.

Zobrazují se 1 – 12 z 15 položek
na stránku
 • 297 Kč

  Mletá bylina -kořen Maka černá roste pouze v některých částech Peru

  297 Kč
 • 297 Kč

  MESH mletá bylina - list

  297 Kč
 • 69 Kč

  sušene listy stromu Anona Graviola

  69 Kč
 • 69 Kč

  Hercampuri- andská rostlina- bylo známe již za časů civilizace Inků a využíváne místními obyvateli v etnické medicíně a jeho vlastnosti byly předávány z pokolení na pokolení. 

  69 Kč
 • 69 Kč

  Muňa muňa -rostlina s výraznou mentolovou vůní. Odvary z ní jsou od staletí využívány v etnické medicíně. 

  69 Kč
 • 92 Kč

  specielně pražená Maka na přípravu "kávy" s guaranou

  92 Kč
 • 8 Kč

  MAKA MACA -  STRÁŽCE ZDRAVÍ  -  Každodenní porce energie z And.

  8 Kč
 • 84 Kč

  Tato peruánská odrůda podobající se přesličce, rostoucí ve zvláštních klimatických podmínkách, dorůstá výšky 3 metry. Je cenná výjimečně vysokým obsahem křemičitanů. Křemík je nezbytný k dobrému fungování organizmu a má i pozitivní vliv na metabolizmus.

  84 Kč
 • 84 Kč

  Keřovitá rostlina rostoucí pouze v některých horských oblastech And. Její "sláva" sahá až do časů Inků, kdy bylo její užívání privilegiem vyšších společenských vrstev a mělo částečně obřadní až kultovní charakter. V jazyce quechua zní její název “runa mana yupana”, což znamená:” její vlastnosti jsou nesčetné”. Může urychlovat spalování tuků.

  84 Kč
 • 84 Kč

  Peruánská rostlina, patřící mezi divoce rostoucí kapradiny. V Peru již od staletí využívána místními obyvateli v etnické medicíně. U nás získává popularitu jako doplněk stravy s možnými příznivými účinky na organizmus, může napomáhat jeho správné činnosti, zmírňovat následky špatné skladby stravy, nezdravého životního stylu a prostředí, a také může mít...

  84 Kč
 • 84 Kč

  Je to nenápadná bylina z čeledi pryšcovitých, vyskytující se v tropických oblastech celého světa. Původně pravděpodobně pochází z deštných pralesů kolem Amazonky. Nejlepší léčebné účinky mají ovšem ty rostliny, které rostou ve vysokých nadmořských výškách nad 3 000 m. n. m. Jednou z takových oblastí je i Peru, odkud právě pochází Chanca Piedra.

  84 Kč
 • 84 Kč

  Divoce rostoucí   strom vysoký až 30 metrů, rostoucí v tropickém pásmu Amazonie. Kmen je pokryt silnou hladkou kůrou. Kožnaté, lesklé listy, dorůstají délky 10 - 20 cm. Kvete drobnými květy, které mají barvu bílou až zelenkavou. Ve fytoterapii se využívá kůra a kořen. Jeho tvrdá kůra obsahuje cenné léčivé substance.

  84 Kč
Zobrazují se 1 – 12 z 15 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.