Ostropestřecový olej  Je zde 1 produkt.

Ostropestřecový olej je za studena lisovaný. Má mnoho pozitivních účinku na lidský organismus. Je silný antioxidant, detoxikuje lidské tělo, pomáhá při migrénách a závratích, má protizánětlivé účinky, léči ústní afty, chrání játra, celkově posiluje obranyschopnost organismu, napomáhá trávit tuky, je účinný proti paradentóze. Při zevním použití s...

Ostropestřecový olej je za studena lisovaný. Má mnoho pozitivních účinku na lidský organismus. Je silný antioxidant, detoxikuje lidské tělo, pomáhá při migrénách a závratích, má protizánětlivé účinky, léči ústní afty, chrání játra, celkově posiluje obranyschopnost organismu, napomáhá trávit tuky, je účinný proti paradentóze. Při zevním použití se používá na křečové žíly, hemeroidy, léčebnou masáž nebo pro lepší hojení popálenin jiných poškození kůže.

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
  • 115 Kč

    Ostropestřcový olej je hojně využíván v bylinkářství a v lékařství. Má velmi blahodárné účinky na lidský organismus. Je to tekutina zelenkavé barvy, která se vyrábí lisováním semen za studena. Semena jsou získávána z byliny s fialovými květy ostropestřce. 

    115 Kč
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.