Ostropestřecový olej  Počet produktů: 2

Ostropestřecový olej je za studena lisovaný. Má mnoho pozitivních účinku na lidský organismus. Je silný antioxidant, detoxikuje lidské tělo, pomáhá při migrénách a závratích, má protizánětlivé účinky, léči ústní afty, chrání játra, celkově posiluje obranyschopnost organismu, napomáhá trávit tuky, je účinný proti paradentóze. Při zevním použití s...

Ostropestřecový olej je za studena lisovaný. Má mnoho pozitivních účinku na lidský organismus. Je silný antioxidant, detoxikuje lidské tělo, pomáhá při migrénách a závratích, má protizánětlivé účinky, léči ústní afty, chrání játra, celkově posiluje obranyschopnost organismu, napomáhá trávit tuky, je účinný proti paradentóze. Při zevním použití se používá na křečové žíly, hemeroidy, léčebnou masáž nebo pro lepší hojení popálenin jiných poškození kůže.

Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek
  • 30 Kč

    Ostropestřec je léčivá bylina, jejíž původ je ve Středomoří, na Kanárských ostrovech a také v Asii. Tato rostlina s výrazným fialovým kvítím má semena, které se kromě v bylinkářství využívá také v lékařství. Tlučený prášek vznikne drcením semen ostropestřce. Svými léčivy účinky je velmi proslulý.

    30 Kč
  • 115 Kč

    Ostropestřcový olej je hojně využíván v bylinkářství a v lékařství. Má velmi blahodárné účinky na lidský organismus. Je to tekutina zelenkavé barvy, která se vyrábí lisováním semen za studena. Semena jsou získávána z byliny s fialovými květy ostropestřce. 

    115 Kč
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.