Bez bylinné náplně  V této kategorii není žádné zboží

 Polštář s pohankovými slupkami

Polštář je vyroben z čistě přírodních složek a pomáhá lidem trpícím migrénozními stavy, dlouhodobými bolestmi v záhlaví a v oblasti krční páteře. Polštář se rychle a dobře formuje podle tvaru páteře, a takto ulevuje od bolesti tím, že není vyvíjen tlak na bolavá místa. Dále působí uklidňujícím způsobem, zejména u ...

 Polštář s pohankovými slupkami

Polštář je vyroben z čistě přírodních složek a pomáhá lidem trpícím migrénozními stavy, dlouhodobými bolestmi v záhlaví a v oblasti krční páteře. Polštář se rychle a dobře formuje podle tvaru páteře, a takto ulevuje od bolesti tím, že není vyvíjen tlak na bolavá místa. Dále působí uklidňujícím způsobem, zejména u žen v období menstruace, kdy působí mimo jiné antidepresivně. Dokáží ulevovat lidem, kteří trpí různými bolestmi v oblasti očí, zubů, dutiny ústní i v oblasti obličejových dutin. Je-li přikládán nahřátý, ulevuje nejen bolesti páteře, ale napomáhá rozpouštět i písek v močových cestách a působí hojivě při chronických onemocněních ledvin.
 
Polštáře jsou vyrobeny ze tří vrstev, které bezpečně zajistí, aby se pohankové slupky ani bylinky nedostávaly z polštáře ven. Vnější povlečení je z čisté bavlny, které můžete opakovaně sundávat a prát do 40°C.

Z důvodu stále se měnících vzorů a barevnosti polštářů je možný výběr pouze přibližného barevného odstínu.

 

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.